Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

PUB z TV, Siłownia, Fitnes dla pań??!?!?!

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dorma Energetyk juz od 2 lat chyba nie ociepla.... po aferze z kredytem.... - jesli cos ruszylo w tej sprawie...to podskocze z radosci.
Gdyby ocieplal chociazby tak jak dawniej, to z pewnoscia kolejne 5/6 blokow juz dawno inaczej by wygladalo...a tak czuję się tutaj jak w meksyku...ech zaczynam zazdroscic ludziom z SM Reda
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ryszard pisze:Dorma Energetyk juz od 2 lat chyba nie ociepla.... po aferze z kredytem.... - jesli cos ruszylo w tej sprawie...to podskocze z radosci.
Gdyby ocieplal chociazby tak jak dawniej, to z pewnoscia kolejne 5/6 blokow juz dawno inaczej by wygladalo...a tak czuję się tutaj jak w meksyku...ech zaczynam zazdroscic ludziom z SM Reda
Ja też, zwłaszcza, że nam to ocieplenie jest bardzo potrzebne. Mamy narożne mieszkanie i jest do tego duża wilgoć. Mimo włączonych kaloryferów jest strasznie zimno, a latem bardzo gorąco od dachu
kama_reda
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze: Kiedys chodziłam często do Mariano na stadionie, ale tez się zrobiła kicha tam
Polecam teraz. Bar zrobiony niemalże od początku, od podstaw. Właściciele się zmienili, to i zdecydowanie przyjemniej spędza się czas w środku.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

bylem tak 2 dni temu...naprawde dużo milej... i tak kulturalniej:) bardzo dobry standard jak na polskie warunki
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

no ja nie wiem. Jak mam tam wejsc i dzien w dzien siedziec w towarzystwie tych samych osób, czyli całej dróżyny Celtic'u i wszystkich prezesów to mi sie już nie chce
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja bym chciała fitnes, ale chyba jestem w mniejszości.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Piszę o tym po raz drógi:
Fitnes macie w ZS nr 1 , dwa razy w tyg. Można chodzić. 6 zł za jedne zajęcia.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Co to szkodzi mieć wybór?
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Otóż tak, wszystko mam juz przygotowane, niestety biurokracja nas przetrzymuje, kłopoty lokalowe, osoba ktora miala wynajac sie nagle wycofala. Sprawa troszke spowolniala, ale jeszcze nie rezygnujemy, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

HarrY pisze:Otóż tak, wszystko mam juz przygotowane, niestety biurokracja nas przetrzymuje, kłopoty lokalowe, osoba ktora miala wynajac sie nagle wycofala. Sprawa troszke spowolniala, ale jeszcze nie rezygnujemy, pozdrawiam
A gdzie chcieliście wynajmować i co ma w końcu tam być?
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze:
HarrY pisze:Otóż tak, wszystko mam juz przygotowane, niestety biurokracja nas przetrzymuje, kłopoty lokalowe, osoba ktora miala wynajac sie nagle wycofala. Sprawa troszke spowolniala, ale jeszcze nie rezygnujemy, pozdrawiam
A gdzie chcieliście wynajmować i co ma w końcu tam być?
No nie muszą się chwalić gdzie, bo to do otwarcia tajemnica, ale chociaż to co planowali otworzyć z listy tematu by się przydało. Rozstrzał jest dość duży, chyba że miało być 3 w 1
Pozdrawiam
Jacek
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

No ja też jestem ciekawa co to będzie, bo jakoś wątpię, żeby miało to być 3w1 :) Ale kto wie - mąż do jednego pomieszczenia na piwo, żona do drugiego na fitness... :P Popołudniowa rozrywka rodzinna.
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dokładnie a dzieci po drodze do Kangurka, oczywiście jak jeszcze będzie otwarty o tej porze. :-)
marabutka
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Przydałby sie jakiś klub z dobra muzyką
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Klub byl przez chwile Moloch czy jakos tak w starej Karczmie i co i upadł tu nie ma warunków na coś takiego.
ODPOWIEDZ