Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

PUB z TV, Siłownia, Fitnes dla pań??!?!?!

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

ooo...szykuje się imprezka integracyjna??? ;)
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To może w lutym. W styczniu jest sesja.
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To się szykuje niezła impreza. Nawet na sesję egzaminacyjną będzie miała wpływ :lol: .
Ciekawy jestem, w którym miejscu Zigi chce to zorganizować.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja proponuje Piwnice Cafe;) Zmieścimy się tam wszyscy;) i byle weekend, w tygodniu raczej mam mało czasu:)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2879 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Artur pisze:Ja proponuje Piwnice Cafe;) Zmieścimy się tam wszyscy;)
Jest jeszcze trochę czasu. Zobaczymy. Może i Piwnica...
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Gajos pisze:To może w lutym. W styczniu jest sesja.
No właśnie :D

A co do tematu, to fitness by się przydał, moim skromnym zdaniem ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja jestem za siłownią. Poszłabym sobie ( bo chaiłabym nabrać trochę mieśnia bo na aerobiku bym jeszcze schudła, a mam niedowagę ), ale jak raz poszłam na siłownie na stadionie to było straszne. Jest nowe urzadzenie, ktore ma wszystko ale tylko jedna osoba może z niego korzystac.. Inni musza czekać. Ponadto zaraz obok bilard, nie mozna sie skoncentrowac. No i sami faceci, ciezko chodzic na siłownie dziewczynie, bo zaraz sie wszyscy lampia. Ponad to wieczorami siłownia zawsze jest zajeta przez piłkarzy. Pracujący nie mają szans

Jestem tez za pubem i to takim z muzyka na żywo, z duzym tv i tanim piwem, bo nie oszukujmy się Reda to nie Gdynia i nie można brać 7 zł za piwo bo nikt nie bedzie przychodził.
Fajnie byłoby żeby w weekendy była muzyka na zywo a w tygodniu różne rodzaje.
Doszłam do wniosku ze w trojmieście nie ma fajnych pubów np. hiphopowych, wszedzie leci ta straszna techniawa. A ja jako fanka hiphopu tez chiałabym sobie gdzies spedzać miło czas. To samo jest z dyskotekami, kiedyś był Non Stop w Sopocie, ale juz jest zamkniety a poza tym zaczeła sie zbierać gówniarzeria. Na reszcie dyskotek leci ciągle ten sam szajs. Ciagle to samo.
Stwierdziłam, ze chyba sama musiałabym otworzyć jakiś fajny pub tylko z muzyka r&b, hip hop, soul itp
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze:Jestem tez za pubem i to takim z muzyka na żywo, z duzym tv i tanim piwem, bo nie oszukujmy się Reda to nie Gdynia i nie można brać 7 zł za piwo bo nikt nie bedzie przychodził.
Piwo w knajpie musi być droższe niż w sklepie. Nie lubię pijalni, gdzie jedynym celem przychodzących tam ludzi jest picie dużych ilości taniego piwa. Dla mnie zamożnych pozostaje sklep.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Glider pisze:
Dorma pisze:Jestem tez za pubem i to takim z muzyka na żywo, z duzym tv i tanim piwem, bo nie oszukujmy się Reda to nie Gdynia i nie można brać 7 zł za piwo bo nikt nie bedzie przychodził.
Piwo w knajpie musi być droższe niż w sklepie. Nie lubię pijalni, gdzie jedynym celem przychodzących tam ludzi jest picie dużych ilości taniego piwa. Dla mnie zamożnych pozostaje sklep.
masz rację ale ceny tego piwa nie moga przewyższać cen w innych pubach w miescie. Moim zdaniem mniej wiecej 4 zł
Ja chodze do znajomych do pubu gdzie piwo kosztuje 3zł a zuli nie ma.
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dorma ,gdzie taki pub istnieje??
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

He he ta cena to chyba bez akcyzy.
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Albo co to za piwo?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

zubr i specjal :) w butelce kosztują 3 zł, tyskie 3,50 a lech i żywiec 4 zł . Jestem tam czesto więc wiem. Zreszta dla mnie nie jest najwazniejsze jakie lokal ma atrakcje tylko to ze sa tam moi znajomi z osiedla i ze leci muzyka jaką lubie :) ( bo sama moge sobie właczyć )

A skoro juz jestesmy w tym temacie to może wymieńcie do których pubów najbardziej lubicie chodzić :)
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Żeby w Redzie był jakiś duuuzy wybór tych pubów^^:) Ja tam najczęściej to chodzę do Karczmy Rzym, ze względu na bliskość tego miejsca od mojego zamieszkania;) Co prawda sąsiaduję z As`em czy tam Makiem;p ale to jest bardziej pijalnia.
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Otóż to, piwo ma byc tanie, ale cena nie moze byc jak w sklepie bo zulki sie zleca a PUB sie nie utrzyma. Cen jak w Gdyni i Gdańsku nie chcemy robic, to nie oto chodzi. Bardzo nam zalezy na dobrej amosferze to jest nasz priorytet. Mamy jedną lokalizację na oku, na razie nie moge zdradzic. Ale jezeli macie jakies informacje o dobrym i nie malym miejscu do wynajecia to chetnie sie zapoznamy.
ODPOWIEDZ