Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

PUB z TV, Siłownia, Fitnes dla pań??!?!?!

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja najcześciej chodzę do Tropikany. Niektórzy twierdzą, że to kicha i pijalnia, ale teraz są tam sami młodzi a zresztą spotykam się tam ze znajomymi i jest fajnie. Jest jeszcze Fudzi, ale tam nikogo nie znam.
Kiedys chodziłam często do Mariano na stadionie, ale tez się zrobiła kicha tam
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Coraz wiecej glosow sprzyja powstaniu lokalowi. Mam nadzieje, ze po rozmowie w magistracie bedziemi nadal optymistami.
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Trzymam kciuki za pomyślne rozmowy.
Awatar użytkownika
Nutka
Ja tu zaglądam
31 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Fitnes,silownia potrzebne pilnie:).Najlepiej gdyby wszystko było na miejscu i to gdziej blisko w centrum lub na osiedlu Semeko.Oj chyba trzeba się wreście zając tym.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Nutka .. na fitnes możesz chodzić do sespołu szkół nr 1. Ostatnio bardzo popularny.
Ja bym wolała siłownie bo to co jest na stadionie to porażka
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Może kiedyś Reda przestanie ograniczać się jedynie do "centrum" i osiedla semeko.....niestety dla innych dzielnic zabrakło już wiat przystankowych, chodników, ulic....itd..to w sumie po co tam i inne rozrywki :(
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Aniu Franiu rozumiem Cię. Kiedy się wprowadzałam do redy 15 lat temu wszędzie były tylko płyty zamiast asfaltu i ta nieszczęsna piaskowa droga koło szkoły podstawowej nr 2 i boiska, przedłużenie ulicy Brzechwy, obok bloku na Ceynowy. Wszystkie drogi na tym osiedlu juz zrobili. Najpierw Wojciecha, teraz Szkolną , a całkiem niedawno wyłożyli piękną kostkę przed blokiem na Wojciecha. A moja mama idąc na zakupy tapla się w błocie albo musi iść do okoła. Moim zdaniem ta krótka dróżka powinna byc priorytetem nie mówiąc o tym, że blok na Ceynowy ( ten zaraz za boiskiem) jest jedynym , który jeszcze ma płyty na tym osiedlu.
Słyszałam, że tej drogi nie można zrobić, bo w ogóle nie przewiduje sie tam drogi w przyszłości. Inne plotki głoszą, że to jest teren szkoły i szkoła kłóci się z miastem kto miałby to zrobić. Ostatnio widziałam walce które miały trochę wygładzić te straszne dziury ( więc skoro i tak tędy jeżdzą to może ma tam byc droga? ). Czy ktoś wie cokolwiek o tym? Byłąbym wdzięczna za informacje
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zapraszam do Ciechocina(za torami) Dorma- tylko wez kalosze(albo wodery!) to potem pogadamy o drogach i chodnikach (płyty to u nas rarytas nie dla wszystkich). Mieszkam tu od 10 lat i w tej materii niewiele się zmienia - niestety:(
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dorma, piszesz ..."wszędzie były płyty zamiast asfaltu"... . No więc nie wszędzie. W Ciechocinie jest bardzo dużo ulic wyasfaltowanych (od dawna, dłużej niż 15 lat). W innej części miasta, w rejonie Gniewowskiej za torami chyba wszystkie są wyasfaltowane.
Dużo zrobiono i w tamtym ustroju i w tym. Dużo zostało do zrobienia (rejon 12-go Marca, Długiej, nowe osiedla itd).
Problem chyba polega na tym, że przed asfaltowaniem trzeba ułożyc rury kanlizacji sanitarnej, deszczowej i inne uzbrojenie, a to sa cholerne koszta. Co roku cos się oddaje do użytku, pomału, pomału, ale do przodu. :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

STARY1 pisze:Dorma, piszesz ..."wszędzie były płyty zamiast asfaltu"... . No więc nie wszędzie. W Ciechocinie jest bardzo dużo ulic wyasfaltowanych (od dawna, dłużej niż 15 lat). W innej części miasta, w rejonie Gniewowskiej za torami chyba wszystkie są wyasfaltowane.
Dużo zrobiono i w tamtym ustroju i w tym. Dużo zostało do zrobienia (rejon 12-go Marca, Długiej, nowe osiedla itd).
Źle mnie zrozumiałeś albo to ja nie wyraziłam się jasno. Chodziło mi o osiedle w rejonie Brzechwy, Wojciecha i Szkolnej. :)
STARY1 pisze: Co roku cos się oddaje do użytku, pomału, pomału, ale do przodu. :)
Co roku coś się oddaje ale nigdy pod moim blokiem. To samo jest z ociepleniami. Spółdzielnia osiedla gdzie mieszka moja mama - ta Redzka ociepla bloki pokolei wdg wieku powstania co uważam za słuszne. Moja spółdzielna Energetyk ociepla bloki wedłóg losowania. Co jest totalnym bezsensem. Wystarczyłoby przenieść rusztowanie na blok obok, który jest praktycznie "przyklejony" do niego. ale nie! ten blok ma inny nr a nastepny wylosowany jest z Luzina więc takim sposobem chyba sie szybciej wyprowadzę, zanim mi blok ocieplą, a mam z tym problem bo jest u mnie mimo ogrzewania bardzo zimno ze względu na mieszkanie narożne
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze:Słyszałam, że tej drogi nie można zrobić, bo w ogóle nie przewiduje sie tam drogi w przyszłości. Inne plotki głoszą, że to jest teren szkoły i szkoła kłóci się z miastem kto miałby to zrobić. Ostatnio widziałam walce które miały trochę wygładzić te straszne dziury ( więc skoro i tak tędy jeżdzą to może ma tam byc droga? ). Czy ktoś wie cokolwiek o tym? Byłabym wdzięczna za informacje
Ten plac przy SP2 wymaga zagospodarowania. Ostatecznie jest to miejsce, gdzie dziennie przechodzi setki osób idąc z przystanku SKM. W tej chwili jest to miejsce, gdzie wyprowadza się psy na spacer. Niby boisko, ale co to za granie w piłkę między psimi gównami. Słyszałem, że były plany zagospodarowania: prawdziwe boisko albo część przeznaczyć na nowy blok, resztę na rekreację. Jak na razie nie ma nic. Jedynie betonowe płyty zwiezione ze Szkolnej. Myślałem, że to prowizorka, ale chyba już tak zostanie.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Informacje podłyszane ze sklepu od radnego Brzechwy, w każdym bądź razie Pan radny coś mówił, o tym że ma tam powstać boisko(przy SP2) z prawdziwego zdarzenia, (ponoc nawet do siatkówki) nie wiem ile w tym prawdy bo jak ja wchodziłem to on akurat o tym mówił(tzn tak się domyślam, że o tym;) )
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Glider pisze:Jak na razie nie ma nic. Jedynie betonowe płyty zwiezione ze Szkolnej. Myślałem, że to prowizorka, ale chyba już tak zostanie.
Całkowicie się zgadzam. Te płyty wyglądają strasznie. Jeszcze zalewane są błotem spływającym z SP2 i i tak jest mokro.
Ja zobaczyłam że cos tam robią to się ucieszyłam i pomyślałam : no w koncu zrobią na tym kawałku porządną drogę. No ale co zrobili - wszyscy widzą
Awatar użytkownika
Chuck Norris
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

ja tez uwazam ze drogi w wielu miejscach sa straszne... nie w kazdym miejscu trzeba ukladac rury czy cos tam jeszcze... sa miejsca ktore poprostu czekaja na polozenie asfaltu czy tez kostki... i nic... fajnie ze chociaz szkolna zrobili...
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Otóż tak fitness napewno!
Ja musze jezdzis do faltomu i to dosc drogo 12 za godzine plus dodatkowe koszty za inne dogodnosci
JESTEM NAJBARDZIEJ ZA!! :wink:
ODPOWIEDZ