Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ranking punktów handlowo- usługowych

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Mam propozycję założenia wątku oceniającego poziom sklepów i punktów usługowych w naszym mieście.
Chodziłoby o to aby każdy kto ma jakieś spostrzeżenia dotyczące jakości obsługi, fachowości, wreszcie podejścia do klienta czy też zleceniodawcy mógł w tym wątku zamieścić swoje uwagi.
Myślę ,że ten temat może nabrać ciekawego kolorytu będąc jednocześnie wskazówkami dla następnych potencjalnych klientów.
Na pewno niejednokrotnie byliśmy zadowoleni bądź zniesmaczeni traktowaniem klienta w świecie rodzącego się wolnego rynku.
Pozdrawiam i czekam na opinie.
Liczę na pozytywną ocenę mojej inicjatywy.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Alfista, moim zdaniem pomysł nie jest trafiony. Ludzie są tu anonimowi i mogą robić sobie reklamę a innym antyreklamę. Jesteś pewien/pewna (?) że będą tu rzetelne recenzje, a nie szereg oszczerstw? Albo pisania dla pisania?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Podzielam, zdanie Surii pamiętam, że na jednym z forów na które zaglądam był taki temat i ludzie zaczeli wystawiać różne subkietywne opinie, i nawet chyba jeden ze sklepów splajtował.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2879 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Jestem przeciwny takim wątkom. Nie można zagwarantować obiektywności użytkowników. Z pewnością będą pojawiały się wpisy, które możnaby uznać za przejaw nieuczciwej konkurencji. Taki ranking ma sens, gdy może wypowiedzieć się grupa reprezentatywna. Nawet, jeśli wypowie się 50 osób, to nie będzie to obiektywna ocena.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Po prostu moim zamiarem było zebranie tych wszystkich wypowiedzi w jeden wątek.
Bo jest i o kangurku , o kebabie, o jakiejś restauracji itd.
A tak byśmy mieli w jednym wątku zbiór takich ciekawostek .
Nie możemy dyskredytować ludzi ,że są nieuczciwi oczywiście w każdy stadzie zdarzy się czarna owca ale tu mielibyśmy takie compensum wiedzy.
Każdemu pewnie się kiedyś zdarzyło coś niemiłego albo chciałby podziękować za miłe traktowanie.
Tylko tyle.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Nic złego w tym nie widze. Po prostu kazdy, kto bedzie chciał coś powiedziecieć (dobrze czy żle) o sklepie, banku, poczcie, szewcu czy restauracji to napisze. Lista najlepszych sama sie utworzy.
A to, ze ktos bedzie celowo chwalił zły sklep X, czy tez "dołował" dobra restauracje "Y", to i bez tego nowego watku może robic.
marabutka
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

To ja pierwsza- W polo pracuje młoda dziwczyna , jako kasjerka. Bardzo miła i uprzejma. Niestety nie wiem jak ma na imie. Szatynka, szczupła dłuższe włosy. i W drogerii na Łąkowej miła i fachowa obsłuyga. Chwalmy ludzi, bo warto. Aha, w aptece przy polo- niziutka, włosy krótsze, ciemne. zawsze uśmiechnięta. Bardzo lubię jak jest w pracy.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Widzę marabutko ,że zaczęłaś od samych superlatyw, też zwróciłem uwagę na miłą obsługę w sklepie kosmetycznym na Łąkowej.
Pozostałych dwóch opinii nie potrafię "zlokalizować". :shock:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

A mi się podoba obsługa w sklepie kosmetycznym w kompleksie sklepów tam gdzie jest żabka, zaraz obok sklepu sporzywczego "Krzyś". Bardzo fajna dziewczyna. W "Krzysiu" zresztą te dziewczyny są też świetne, zawsze mile, uśmiechniete, zawsze słyszę " prosze uprzejmie, miłego dnia, dziekuję licznie". Może są bezpośrednie i mówią prosto z mostu, ale ja akurat sobie lubie tak pogadać :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

dorzucę do tych superlatów Piwnicę Cafe:) i pania, która tam pracuje:)
z kolei na wielki MINUS dawny sklep ABC przy spokojnej, gdzie kupilem parokrotnie przeterminowane artykuly, m.in. pasty rybne
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To racja. Ale obsługa tam nie jest taka zła.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

nic mi po obsłudze jak za kazdym razem musze uwazac na to co kupuję
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Jeżeli wciskają klientom przeterminowany towar to znaczy ,że jednak coś z tą obsługą jest nie tak.
Więc dla sklepu w lokalu po byłym ABC czerwona kartka :oops:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ryszard pisze:nic mi po obsłudze jak za kazdym razem musze uwazac na to co kupuję
No uważać zawsze trzeba i zawsze sprawdza sie date ważności. Nauczyłam się tego w Biedronce, do której chodzę rzadko i tylko po niektore rzeczy.

Ja np. miałam ten problem co ty w Nieistniejącej już Ewie. Zawsze tam było coś nie tak.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

ooo w biedronce to kiedys znalazlem plesc w ....... wodzie mineralnej.... nie wiem skad ona sie tam wziela...., ale kasjerka bezproblemowo wymienila towar..nawet bez okazania paragonu:)
ale to juz bylo ze 2 lata temu:)
ODPOWIEDZ