Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ortopeda

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
factoryofsound
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

witam mam pytanie odnośnie poradni ortopedycznej w redzie, mam skierowanie od pediatry na badanie bioderek mojego dziecka, od pani dr. Jackiewicz z ul. Łąkowej. Gdzie mam się stawić na to badanie? dzieki z góry za odpowiedz.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

W Redzie to chyba nie ma poradni ortopedycznej, szukaj w Wejherowie na 12 marca i w Rumi na Derdowskiego
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Jak to stawić się? Hola hola kolego, najpierw trzeba się zarejestrować, znaleźć przychodnię oferującą najbliższy termin, zaklepać miejsce a potem dopiero dziecko fatygować. Mogę cię uspokoić że nie będziesz dziecka w mrozie targał po lekarzach bo już dawno będzie wiosna.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

myślę ,że najlepiej będzie do Wejherowa do szpitala,ale tak jak pisze g63361pd zarejestruj się i czekaj cierpliwie na wizytę.
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Ja byłam z dzieckiem na ul. Św.Jana w Wejherowie tam jest poradnia ortopedyczna, dzieci z tego co pamiętam Dr.Baranowski Michał przyjmuje.
Marta
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

jeżeli chodzi o bioderka to najlepiej zrobić usg...robią w stermedzie w Wejherowie na skierowanie z przychodni z Łąkowej w Redzie
factoryofsound
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Czyli jeśli to badanie ma być zrobione w pierwszym miesiącu życia (dziecko ma 3 tyg.) to nie ma szans na NFZ? tylko prywatnie? bo rozumiem ze to badanie nie może być wykonane np. w 3 miesiącu życia skoro jest zalecone w pierwszym..
Marta
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

na usg w stermedzie nie czeka się długo...ja rejestrowałam dzieci na usg brzucha 30 stycznia a już 7 lutego mieliśmy badanie...a co do bioderek to na przychodni na ul.Św.Jana w Wej. bardzo się zawiodłam 6 lat temu synek po 1 m-cu życia był badany przez starszego dr Baranowskiego i było wszystko ok potem w 3 m-cu też ok a w 6 m-cu okazało się, że ma dysplazje i trzeba go wsadzić w szynę koszli....szok ogromny dziecko zaczyna siadać przewracać się kombinować a tutaj nogi w rozkroku 24h na dobę przez 5 miesięcy....Jak byliśmy na Św.Jana to nie robili tam jeszcze wtedy usg tylko badanie odbywało się na zasadzie rozkładania nóżek i to wsio(mam nadzieję, że teraz coś się zmieniło), jeszcze wtedy ten dr dał nam skierowanie na rtg bioder zamiast na usg....po diagnozie już się tam nie pojawiliśmy tylko jeździliśmy na prywatne wizyty do dr Sieliwończyka do Wrzeszcza
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Ja na NFZ byłam na usg bioderek w Gdynia w przychodni na Abrahama. Polecała mi położna. Starszy lekarz dokładnie zbadał dziecko. Terminy też nie były odległe.
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

factoryofsound pisze:Czyli jeśli to badanie ma być zrobione w pierwszym miesiącu życia (dziecko ma 3 tyg.) to nie ma szans na NFZ? tylko prywatnie? bo rozumiem ze to badanie nie może być wykonane np. w 3 miesiącu życia skoro jest zalecone w pierwszym..
rejestracja na nfz licz 3mce, ja usg bioderek robilam zamiast w 1wszym mcu bo nie bylo miejsc zrobilam w 3ci mcu w Rumi Przychodnia na Derdowskiego, lekarz Pan nie pamietam nazwiska byl rzeczowy i uprzejmy. moge zdecydowanie polecic. a z tym 1wszym miesiacem to bez paniki, jak nie ma nic golym okiem widac to spokojnie poczekaj z nfz, chyba ze pediatra polecil zrobic koniecznie szybciej.
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

kiedys kazali robic w 3cim miesiacu, teraz w 1wszym, za kilka lat znow beda polecac w 3cim :) a moze jeszcze inaczej
ODPOWIEDZ