Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wypożyczalnia DVD

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Czy jest w Redzie wypożyczalnia płyt DVD?
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

W Redzie nie, jest w Rumi przy dworcu ale jakość... jest słaba, no i cały czas się zastanawiam czy ta wypożyczalnia jest legalna?
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

narek pisze:W Redzie nie, jest w Rumi przy dworcu ale jakość... jest słaba, no i cały czas się zastanawiam czy ta wypożyczalnia jest legalna?
to mnie zaintrygowało...czemu miałaby być nie legalna? :D
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Nie można tego stwierdzić tak wprost, snuję tylko domysły patrząc po płytach jakie można wypożyczyć, ich jakości oraz stanie nagrań... Wypożycz - przekonaj się, ciekaw jestem opinii innych
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Mira_belle_ - nielegalnie jest wówczas, gdy np. wypożyczalnia oferuje płyty, które nie są przeznaczone do tego celu (np. kupione wcześniej do użytku prywatnego). W praktyce takie płyty różnią się jedynie informacją o posiadanej licencji i prawach do wypożyczania (i pewnie ceną zakupu), ale z formalnego punktu widzenia wypożyczanie takich płyt jest niezgodne z prawem. To tylko ogólny przykład, nie twierdze, że w Rumi tak jest.
Narek - dzięki za informacje, pewnie jednak pozostanę przy wypożyczalni gdyńskiej (nie napiszę jakiej, żeby nie było, że reklamuję ;-)), tym bardziej, że wybór mają bardzo duży.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Salamandra, też jestem tego samego zdania :-)
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Oczywiście, że jest w Redzie wypożyczalnia DVD i to całkiem niezła:-) Dużo niezależnego kina i sporo nowości.
Poniatowskiego 22
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Chodzi o tą pod PRIXEM? A ona jeszcze istnieje? Podobno już dawno ją zamknęli
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Jeszcze w wakacje działała :-) i nic mi nie wiadomo żeby mieli ją zamykać. Nie kojarzę co znajduje się nad wypożyczalnią, ale obok jest chyba warzywniak.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

wypożyczalni nie ma już od listopada około. Na koniec istnienia wyprzedawali większość tytułów
dinky
Forumowicz
45 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Wielka szkoda :-(
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ryszardzie na pewno w listopadzie? Ja mam wrażenie, że wcześniej, że jest zamknięta od bardzo dawna. Co najmniej raz w tyg tamtędy przechodziłam i już zapomniałam kiedy tam liście i śmieci nie hulały pod bramą :)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:Ryszardzie na pewno w listopadzie? Ja mam wrażenie, że wcześniej, że jest zamknięta od bardzo dawna. Co najmniej raz w tyg tamtędy przechodziłam i już zapomniałam kiedy tam liście i śmieci nie hulały pod bramą :)
żadna różnica, nic to nie zmienia czy listopad czy wrzesień czy czerwiec
kostkarubika
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Salamandra pisze:Czy jest w Redzie wypozyczalnia plyt DVD? Nie wiem czemu, ale mnie ostatnio korci poznać swoją przyszłość. Przepowiednie dla wszystkich znaków zodiaku - horoskopy byk. Pozdrawiam i dziękuję za odp.
Oczywiście, nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Dobrze, że jest gdzie pogadać. Mam co nieco do powiedzenia na ten temat i jutro o tym napiszę...
ODPOWIEDZ