Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Komputery

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Mam trochę płyt z nagranymi plikami mp3. Chciałbym zrobic i wydrukować listę ze znajdujacymi sie tam nagraniami, lecz nie wiem jak to zrobić.
Nie jestem mistrzem świata w obsłudze kompa, wiec jesli juz ktos będzie chciał mi pomóc, to najlepiej metodą "krok po kroku".
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Pewnie są gotowe programy, które coś takiego mogą zrobić. Jeżeli się nic nie znajdzie, to w wolnej chwili mogę taki programik napisać. Tylko musisz sprecyzować wymagania. Czy tylko wydruk, a może możliwość wyszukiwania utworów według zadanych kryteriów.
Oczywiście wszystkie pliki mp3 są legalne :lol:.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Pliki mp3 OCZYWIŚCIE są legalne :lol:
Kiedyś kolega powiedział mi jak to zrobić za pomocą DOS i ja to zrobiłem, lecz zgubiłem gdzieś kartkę ze ściągą. W międzyczasie zmieniłem komputer i nie wiem jak sie dobrać do DOS'a.
Jeżeli miałbyś pisać nowy program, to nie fatyguj sie sprawa nie jest aż tak ważna.
Ponieważ tych plików sie nazbierało (boję się napisać ile, ale dużo),więc chcąc znaleźć coś na płycie muszę wiele razy "odpalać" w kompie i szukać. Sytuacja byłaby o wiele łatwiejsza, gdybym zawartość poszczególnych płyt miał wydrukowane na osobnych kartkach.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Mam jeszcze jeden problem. Gdy miałem kompa z windows 98, to przesyłanie plików jpg, czy mp3 jako załączników do maili nie stanowiło kłopotu, od jakiegos czasu mam innego kompa z Wndows xp, no i jest problem...ładuje sie , ładuje, aż tracę cierpliwość i rezygnuję. Odbieranie takich plików nie stanowi zadnych problemów. Odbieram, otwieram i jest OK.
Jaki robię błąd? A może coś z kompem? Czy ktoś mi może coś doradzić? Z góry dziękuję. :)
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

STARY1 pisze:Jeżeli miałbyś pisać nowy program, to nie fatyguj sie sprawa nie jest aż tak ważna.
Ponieważ tych plików sie nazbierało (boję się napisać ile, ale dużo),więc chcąc znaleźć coś na płycie muszę wiele razy "odpalać" w kompie i szukać. Sytuacja byłaby o wiele łatwiejsza, gdybym zawartość poszczególnych płyt miał wydrukowane na osobnych kartkach.
Napisanie takiego programu nie trwa dłużej niż napisanie kilku postów na forum :lol:.
Przyślij mi swojego e-maila, to coś wyślę.
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Wysłałem na PW
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Odpisałem na PW. Może tam przeniesiemy ten temat, by nie zaśmiecać forum.
ODPOWIEDZ