Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

naprawiacz pralek

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
alfeti
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Nawaliła mi pralka to znaczy po załadowaniu odzieży włączam pralkę jak zaczyna odpompowywać wodę i jest moment odwirowania to niema siły zakręcić bębnem i zaczyna śmiedzieć jakaś instalacja i jest gorący silnik.Jest to WHIRPOOL AWG 336 (pralko-suszarka).Proszę o szybki kontakt co mam do wymiany.Pozdrawiam. :cry:
kontakt gg - 5415678
skype - jacek_ajs
kom. - 660 244 099
grzechulecki
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Witam.
Zobacz na http://www.elektroda.pl/.
pozdrawiam
wiola
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Mam praleczkę do naprawy....Ratunku bo śnią mi się już brudne ciuchy!
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ratunku!! Kto w Redzie naprawia pralki??? Możecie kogoś polecić?? :evil:
Awatar użytkownika
malinka
Bywalec
160 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Złośliwość przedmiotów martwych?
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja też bym chętnie się dowiedział, czy jest tu jakiś dobry specjalista od PRALEK, bo Nasza coś wariuje!
'Zemsta pralek 1' :>?
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Te paskudy wiedzą, że idą święta :? Szkoda, że wszyscy tylko kupują nowe pralki a nikt nie naprawia :wink:
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dobrze naprawia Kazimierz Ficht, ale on mieszka chyba w Wejherowie lub Bolszewie, albo Gościcinie....nie wiem....może w książce będzie telefon...był u mnie i naprawił, ale to było pare lat temu
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Znalazłam fachowca w Rumi...zobaczymy w sobotę czy da radę o ile nie zginę przysypana górą prania :roll:
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

To jak się sprawdzi - to koniecznie daj znac:)
Awatar użytkownika
WICTOR
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Bardzo dobrze naprawia pralki pan FICHT z Bolszewa byl u mnie 2 tyg temu . Polecam. :P
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ja kilkakrotnie naprawiałem pralkę u Pana z Rumi Janowa jeżeli o tym mówisz Ania Frania. Byłem bardzo zadowolony, fachowe podejście i nie naciąganie naprawy. Po ostatnim wezwaniu poradził mi abym kupił nową bo może ją naprawić ale za długo nie pociągnie, więc po co inwestować w naprawe za pare stówek. Naprawdę godny polecenia, oczywiście jak o tym samym rozmawiamy.
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

O JACEK! Miło Cię widzieć- myślę, że mówimy o ty samym człowieku- jutro zapadnie wyrok na moja pralkę :( - może jeszcze uda sie poprosić GWIAZDORA o nową :roll:
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Niestety (a może na szczęście) musimy się przyzwyczaić do częstej wymiany takich sprzętów. Kiedyś na telewizor, pralkę, czy lodówkę pracowało się kilka lat, ale używało przez lat kilkadziesiąt, a jeszcze dzieci dostawały w spadku. Teraz takie towary są bardziej dostępne, ale chyba specjalnie robione tak, by trzeba co kilka lat wymieniać.
Awatar użytkownika
kwlj
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Glider pisze:Niestety (a może na szczęście) musimy się przyzwyczaić do częstej wymiany takich sprzętów. Kiedyś na telewizor, pralkę, czy lodówkę pracowało się kilka lat, ale używało przez lat kilkadziesiąt, a jeszcze dzieci dostawały w spadku. Teraz takie towary są bardziej dostępne, ale chyba specjalnie robione tak, by trzeba co kilka lat wymieniać.
Dokładnie. Chyba tak jest, prawo rynku i zysków firm produkcyjnych.
Teraz w każdej branży tak jest, ma się zepsuć po okresie gwarancyjnym i najlepiej nowe kupić :-)
ODPOWIEDZ