Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wymiana pieca, remont instalacji c.o.

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Sanity
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Witam.
Potrzebuję wymienić w domu piec i zrobić kilka zmian w instalacji. Znacie kogoś godnego polecenia?

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Spróbuj do pana Lucjana: 606 744 666. Facet z Gdańska, ale jeśli będzie miał czas, to może przyjedzie... (aqualm.pl)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Jeśli szukasz instalatora, to mogę podać kontakt do kogoś godnego polecenia. Tylko jaki to jest piec? gazowy, elektryczny?
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

U mnie piec montował i robił całą instalacje monter z Ciechocina bardzo miły facet ładnie zrobił jestem bardzo zadowolony. Długo szukałem kogoś kto zrobi całość w dobrej cenie i znalazłem.
Niestety nie mam nr tel ale jutro mogę napisać adres podjadę rowerkiem i sprawdzę
I z czystym sumieniem mogę go polecić
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

ja też znam bardzo dobrego fachowca (z tego co wiem to posiada tytuł mistrzowski) w tej dziedzinie z Ciechocina z ulicy Jodłowej (może nawet ten sam Pan). numer do pracownika 515 501 848.
Ostatnio zmieniony |12 Kwi 2012|, o 08:29 przez partagas, łącznie zmieniany 2 razy.
;]
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

skrzyżowanie dąbka z brzozową taki ciemny domek z kamiennym ogrodem czyli obok jodłowej
Sanity
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Dziękuję wszystkim za rady.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Sanity pisze:Dziękuję wszystkim za rady.
Ja jeszcze jej nie dałam, bo nadal nie dostałam odpowiedzi jaki to piec. Chciałam podać tel do odpowiedniej osoby
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dorma pisze:Ja jeszcze jej nie dałam, bo nadal nie dostałam odpowiedzi jaki to piec. Chciałam podać tel do odpowiedniej osoby
Jeśli masz kontakty do kilku osób, którzy się zajmują konkretnymi typami pieców, to możesz podać kilka namiarów.
Choć znam dobrze pana Lucjana, do którego kontakt podałem wyżej i wiem, że hydraulicy realizujący instalacje C.O. potrafią zazwyczaj podłączyć piec niemal każdego typu, tj. węglowy, gazowy, olejowy, a tym bardziej elektryczne.
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Ja mogę polecić kogoś kto naprawia sterowniki,moduły zapłonowe w piecach, jeśli macie problemy z piecem, a dokładniej z zapaleniem palnika i jeśli słychać charakterystyczne wielokrotne "pykanie" przy zapalaniu, zapala gaz za n-tym razem to na pewno naprawi.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

mogę polecić spoza Redy Pana Romana - nr 603619238, to dobry fachowiec, niejedną kotłownię już wykonał,
ODPOWIEDZ