Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Gdzie można dobrze sprzedać złoto?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

do wczoraj - AmberGold...a dzisiaj? :-)
good by my love, good bye...
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Lombard na Łąkowej bądź na Jana Pawła w zależności od próby nawet do 115 zł./gr.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ja sprzedawałem w gdyni bo w redzie słabe ceny dawali

Polecam :
Abrahama kantor obok cukierni justynka
oraz
na świętojańskiej Jubiler ELIZA

Tu miałem najlepsze ceny A próbowałem nawet w NBP bo miałem tego naprawdę duzo
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

A co - bańka pękła?
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Pracuje aktualnie w tym biznesie i powiem Ci , że cena złota waha się w zależności od próby od 35 do 85zł. Oczywiście to się może wahać lekko i zależy od tego ile dają w skupie potem, w każdym razie nie ma co wierzyć w kartki na szybach gdzie niby płaca ponad 100zł za gram bo to ściema.

Jak coś to pisz może się dogadamy co do tego złota , albo czegoś innego pod zastaw ;)
wieczny
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

direks pisze:Lombard na Łąkowej bądź na Jana Pawła w zależności od próby nawet do 115 zł./gr.
w lombardzie na Łąkowej i na Jana Pawła w rzeczywistości płacą tylko 70 zł za gram złota 585 ,
Jednym słowem bujda ,115 zł płacom z próbę 999 , czyli to i tak w przeliczeniu na 14k próbę 585 wychodzi,
70 zł za gram złota. sprawcie najlepiej w paru innych punktach zanim sprzedacie tam złoto.
Ostatnio zmieniony |9 Sie 2012|, o 09:19 przez wieczny, łącznie zmieniany 1 raz.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Bo takie są ceny panie :P Jak masz kilka gram złota to nie ma sensu szukac dalej bo cena 70zł za 585 nie jest wcale jakaś zła, przy większej ilości można ponegocjować.
wieczny
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

co tu negocjować jak są miejsca gdzie płacom za 1 gam 585 - 95 zł
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

na Jana Pawła płacą więcej niż na łąkowej
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

A ja miałem duże ciężkie monety ale bez wartosci numizmatycznej i to co mi proponowali w redzie było śmiechu warte !!!! max 4000 chcieli dac a w gdyni dostawałem 5800-6300 zależy od wagi i próby która wyszła przy sprawdzaniu kwasem itp ale miałem też belgijki które miały duzo słabszą próbę to cena też była zupełnie inna
wieczny
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

sad1 pisze:na Jana Pawła płacą więcej niż na łąkowej
na Jana Pawła płacą 69 zł za 1grm złota pr.585 , trochę kiepsko .
Ostatnio zmieniony |8 Sie 2012|, o 01:52 przez wieczny, łącznie zmieniany 1 raz.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

"płacom dajom idom"
Sanity
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ryszard pisze:"płacom dajom idom"
...a czemu tu się dziwić, jak niedawno oglądając telewizję usłyszałem od jakiejś pani, że studiuje "filologie polskom" :).
sylwiaK
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Można sprzedać przez portale, polecam skup-zlota.biz Przy większym skupie płacą powyżej światówki więc warto. Jest bezpieczny i co najważniejsze rzetelny.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Po prostu nie daj się oszukać przez złodziei, którzy się reklamują z info, że zrobią Ci "dobrze" skupując złoto przez pocztę lub internet - pamiętaj, że solidna firma to również gwarancja praw przy ew. reklamacji, cena jest ważna, ale w punktach, w których możesz "fizycznie" wymienić złoto na gotówkę, inwestycje w złoto to zwyczajne oszustwo - nie da się zarobić na precjozach sprzedawanych w salonach jubilerskich - marża salonu jest tak duża, że sam kruszec nie ma już znaczenia. Obracanie zaś złotem w celach zarobkowych wiąże się już z tonami złota - wówczas ma to jakiś sens dla inwestującego. Dla nas - maluczkich, inwestycja w złoto to fikcja...... -złoto jest takim samym towarem jak ropa, węgiel lub gaz....detal się nie liczy - tylko hurt !
ODPOWIEDZ