Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Potrzebuję wodę destylowaną

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
adziak
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Witam, czy ktoś się orientuje gdzie można kupić tanio wodę destylowaną. potrzebuję jej ok 100 l miesięcznie a słyszałam że czasami można ją kupić w jakimś zakładzie typu elektrociepłownia czy jakieś laboratorium. Znacie może takie właśnie miejsce gdzie mogłabym tą wodę dostać - mam własne baniaki. bedę wdzięczna za odpowiedź. pozdrawiam
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Przy tak dużym zapotrzebowaniu na wodę destylowaną czy nie lepiej zakupić własny destylator?
Agamtb

11 lat temu

Tak z ciekawości - na podmiany do akwarium? Bo jeśli tak, to woda może stać max kilka dni.
Przy takim zapotrzebowaniu, chyba niezłym rozwiązaniem byłby zakup jakiegoś małego filtra odwróconej osmozy, nie są znów jakieś super drogie.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ja mam w redzie filtr tylko że żeby 100 l nalac to chyba cały dzie by musiało się lac a już nie mówie o częstej wymianie filtrów ale można się dogadac
Awatar użytkownika
adziak
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

te 100 l to niemusi byc na raz. na razie mam zapas pustych baniakow 5 l po wodzie wiec jezeli dalbys atrakcyjna cene w przeliczeniu na baniak to moze bysmy sie dogadali do regularnego zaopatrzenia
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Mi nie chodzi o zarabianie. jednorazowo mam 9 litrów w baniaku filtra a dalej robi się już meeega powoli i na każdy oczyszczony litr wody zużywa sie kilka litrów na czyszczenie membrany itp
Dark
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

idioci jaka odwrocona osmoza? wode destylowana moge ci zrobic odrazu w kuchni 100 l na kiedy to potrzebojesz ?
Dark
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

woda destylowana 100% mozesz dac do labolatorium
marcomw
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

jeśli potrzebujecie większe ilości wody destylowanej to piszcie na adres destylarka@gmail.com
ODPOWIEDZ