Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

targ..rynek..bazar...?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Gdzie można w naszej okolicy kupic tanio pomidory czy paprykę w wiekszych ilościach na przetwory?
W Gdyni na hali pomidorki sa po 3,20 :(
Agamtb

11 lat temu

Ryneczek w Rumi?
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Agamtb pisze:Ryneczek w Rumi?
Tam koło tej hali / sali sportowej?
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

a po ile sa tam pomidorki, byłaś może ostatnio?
Agamtb

11 lat temu

Ostatnio nie byłam, ale ten ryneczek mi przyszedł do głowy, jako miejsce, gdzie można kupić taniej... Jak jest w rzeczywistości, tego nie wiem. Wiem natomiast, że jest w środy i soboty od samego rana.
celina1972
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

tak to prawda albo na rynku w Wejherowie lub w Gdyni Chyloni
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

dzięki dziewczyny :)
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ja bardzo polubiłem ten rynek/targowisko w Chyloni..
Warzywka, owoce, jajka czy kwiaty na balkon od 2 lat kupuję tam!
Kiedyś byłem w Wejherowie -ale jakoś mnie nie przekonał ten ryneczek.
Za to Chylonię bardzo sobie cenię! :-)
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Tylko, że mi tam słabo po drodze, ale może w przyszłym tyg pojade samochodem do pracy, to zawinę na Chylonię po góre pomidorów...matko, ale mnie na przetwory naszło.... :lol:
Awatar użytkownika
Vindie
Forumowicz
69 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

W Redzie można zamówić u pana, który sprzedaje obok Fudżi Pub na Mickiewicza. Przy większej ilości zawsze można wynegocjować dobrą cenę.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Vindie pisze:W Redzie można zamówić u pana, który sprzedaje obok Fudżi Pub na Mickiewicza.
Kiedyś.. jak sprzedawał ten Pan to chętnie kupowałem u niego.. (najpilniejsze zachcianki)
Teraz, kiedy sprzedają takie dwie młode dziewczyny to średnio mi się to podoba. Są (delikatnie rzecz ujmując) mało zaangażowane. Więc teraz wolę albo rynek w Chyloni albo jakieś drobne zakupki warzywne w Lidlu i Biedronie.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Na rynku w Rumi tanio nie jest, drożej niż w marketach, a towar to już też nie jest z przydomowego ogródka czy pola, tylko z giełdy. Niestety minęły czasy, że na rynku taniej i bez nawozu. Jak kupować na przetwory, to można samemu podjechać na giełdę warzywno - owocową do Chwaszczyna albo w Auchanie czy innym markecie w promocji kupić. W zeszłym roku tak kupiłam paprykę, a w tym roku ogórki.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

goya pisze:Na rynku w Rumi tanio nie jest, drożej niż w marketach, a towar to już też nie jest z przydomowego ogródka czy pola, tylko z giełdy. Niestety minęły czasy, że na rynku taniej i bez nawozu. Jak kupować na przetwory, to można samemu podjechać na giełdę warzywno - owocową do Chwaszczyna albo w Auchanie czy innym markecie w promocji kupić. W zeszłym roku tak kupiłam paprykę, a w tym roku ogórki.

No też jest to pomysł... Jutro pojadę do Wejherowa, zobaczę co tam słychać. Wczoraj tylko kilka słoików z "gdyńskohalowych" pomidorów zrobiłam...2,80kg i to nie lima, tylko jakies takie zwykłe..
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ona czyli Ja pisze:
goya pisze:Na rynku w Rumi tanio nie jest, drożej niż w marketach, a towar to już też nie jest z przydomowego ogródka czy pola, tylko z giełdy. Niestety minęły czasy, że na rynku taniej i bez nawozu. Jak kupować na przetwory, to można samemu podjechać na giełdę warzywno - owocową do Chwaszczyna albo w Auchanie czy innym markecie w promocji kupić. W zeszłym roku tak kupiłam paprykę, a w tym roku ogórki.

No też jest to pomysł... Jutro pojadę do Wejherowa, zobaczę co tam słychać. Wczoraj tylko kilka słoików z "gdyńskohalowych" pomidorów zrobiłam...2,80kg i to nie lima, tylko jakies takie zwykłe..
Szczerze mówiąc moim zdaniem na paliwo wydasz więcej, tak jeżdżąc i szukając warzyw taniej niż zaoszczędzisz na tej różnicy w cenie. ;)
ODPOWIEDZ