Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

targ..rynek..bazar...?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Przed chwilą wróciłam z Auchan. Papryka czerwona 3,80 zł, a pomidory 1,90 zł myślę, że w przypadku papryki to niższej ceny nie znajdziesz.
Jarek

11 lat temu

Cena ceną... Ale zwykle kupuje kierując się jakością ;-)
Reage
Znam to forum
111 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

hehe,w zeszłym tyg czerwona papryka w Biedronce kosztowała 3,60:)wtedy kupiłam chyba ze 3kg, poza tym na ul.szkolnej przy cukierni jest a,la warzywniak,tam pmozna kupić 5kg papryki za 15zł;), a jakość podobno dobra:)
Reage
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dorma pisze:
Ona czyli Ja pisze:
goya pisze:Na rynku w Rumi tanio nie jest, drożej niż w marketach, a towar to już też nie jest z przydomowego ogródka czy pola, tylko z giełdy. Niestety minęły czasy, że na rynku taniej i bez nawozu. Jak kupować na przetwory, to można samemu podjechać na giełdę warzywno - owocową do Chwaszczyna albo w Auchanie czy innym markecie w promocji kupić. W zeszłym roku tak kupiłam paprykę, a w tym roku ogórki.

No też jest to pomysł... Jutro pojadę do Wejherowa, zobaczę co tam słychać. Wczoraj tylko kilka słoików z "gdyńskohalowych" pomidorów zrobiłam...2,80kg i to nie lima, tylko jakies takie zwykłe..
Szczerze mówiąc moim zdaniem na paliwo wydasz więcej, tak jeżdżąc i szukając warzyw taniej niż zaoszczędzisz na tej różnicy w cenie. ;)

Nie wydam, bo z Gdyni muszę siaty SKMą wozić, dlatego szukam rynku koło nas :):)
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Wczorajsze ceny z rynku w Nanicach :sunny:
Papryka czerwona 3 zł / kg (piękna i słodka!!!)
Pomidory na przeciery do słoiczków 1,50zł / kg
Pomidory z ładną skórą /na suszone/ 2 zł / kg
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Gdzie jest dokładnie ten rynek w Nanicach?
Też mi na co dzień brakuje gdyńskiej hali, ale jeździć mi się specjalnie nie chce ;-)
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Salamandra pisze:Gdzie jest dokładnie ten rynek w Nanicach?
Też mi na co dzień brakuje gdyńskiej hali, ale jeździć mi się specjalnie nie chce ;-)
Hali gdyńskiej mi nie brakuje...droga jest, o czym moge przekonać się codziennie, bo idąc do pracy przechodzę przez nią :)
Rynek jest w centrum Nanic koło Biedronki, przy torach, jest tam odział ING...taka główna ulica, nie znam nazwy, potem za rogiem jest Da Grasso.
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ten rynek jest na ulicy Rzeźnickiej, a jest jeszcze jeden rynek "u Gierenta" na ulicy Sobieskiego niedaleko sądu i GS.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Ten rynek jest tam od zawsze naprzeciwko skrętu do szpitala.Co do cen to dobry towar zawsze jest drozszy.Można kupic pomidor tańszy (gruntowy) lub drozszy ze szklarni).Tak samo jest z wieloma produktami.
ODPOWIEDZ