Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nie miła atmosfera w sklepach w Redzie ?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
sadhana
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Czy to prawda że w Redzie są sklepy w których źle traktuje się pracowników ? Temat jest trudny i ludzie siedzą cicho ale może warto o tym porozmawiać.
Ostatnio zmieniony |7 Lis 2012|, o 13:10 przez sadhana, łącznie zmieniany 5 razy.
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Poważne oskarżenia na podstawie bardzo słabych "dowodów" - zastanów się zanim oskarżysz kogoś o mobbing tymbardziej, że wymieniasz konkretne sklepy, zastanawiam sobie co ludzie sobie myślą, przecież takimi postami można komuś życia napsuć (np. Pani xxxxx - bo pewnie tak się nazywa właścicielka sklepu "xxxxx" ) a to niekoniecznie musi być prawda.

Między trudnymi warunkami pracy, wkurzającą szefową a mobbingiem jest jeszcze duża różnica, a wyzysk - no cóz pracując w xxxx za 1200zł to czego by się to nie robiło to będzie bliskie wyzysku

Co do xxxxx przy rondo gdzie często kupuję, to panie są cały czas te same, więc chyba nie może im być AŻ tak źle.

EDIT: dostałem prośbę o usunięcie nazw sklepów z posta
Ostatnio zmieniony |8 Lis 2012|, o 08:42 przez Maximreality, łącznie zmieniany 1 raz.
sadhana
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

No właśnie. Ale ja nie posądzam o mobiing bo to dosyc popularne slowo jest. Weryfikuję tylko zasłyszane opinie - czy na prawdę tak źle jest w niektórych sklepach ?
Chciałbym wiedzieć w jakich sklepach jest super atmosfera (dobre traktowanie pracownika) i w jakich jest do dupy co by omijać te "złe" a dobre odwiedzać.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2881 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Niestety, nie mogę pozwolić by na forum pisać trudno weryfikowalne, negatywne informacje o firmach, a co gorsza, o konkretnych osobach. Jako moderator nie mogę być pewnym intencji autora takiej wypowiedzi - nie wiem, czy nie działasz w imieniu firmy konkurencyjnej. Pewnie tak nie jest, ale ja nie mam możliwości weryfikacji, a takie wpisy dają podstawę do określonych działań prawnych.
Proponuję, by się skupić na pozytywach - wskazywać miejsca, w których coś nam się podobało. Zresztą, takich wpisów jest wiele w konkretnych wątkach.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Zigi pisze: Proponuję, by się skupić na pozytywach .
Oraz na ortografii...pisze się "niemiła atmosfera"
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Chciałam napisać to samo,może fajniej byłoby napisać,gdzie jest miły właściciel/właścicielka,pracownicy.Gdzie się czujemy miło.Czemu mamy pisać o złych rzeczach w naszym mieście?Lepiej skupić się i pochwalić to co pozytywne i dobre.Ja mogę powiedzieć tylko dobre słowa o wielu sklepach w naszym mieście.Tylko boję sie wymieniać,żeby mnie nie posądzono o kryptoreklamę:)))
Lea
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Sadhana to pewnie kolejna prowokatorka, kto zakłada konto na forum żeby oczernić jakiś interes? Jak widać ma 2 posty wszystkie w tym temacie
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Romek pisze:
Zigi pisze: Proponuję, by się skupić na pozytywach .
Oraz na ortografii...pisze się "niemiła atmosfera"
a także by nie pisać dosłownie o pewnych częściach ciała - pewna qltura powinna jednak obowiązywać na forum
ODPOWIEDZ