Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rossmann w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Romek pisze:A co to jest kolorówka ?
Kolorowe kosmetyki do makijażu
asiasz
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

hej z jestem tu nowa. dopiero poznaje co i jak na tym forum. W Redzie mieszkam od 5 lat a przyjechalam z Wejherowa, i co moge powiedziec to na prawde malo tu sklepów. brakuje mi troszke tego mojego rodzinnego miasta. ale co do rossmana to nie wiem czy by sie tu przyjął, za mala ta Reda jest. co do sklepow z kosmetykami to bardzo fajny znalazlam w Biedronce na naszym "Redzkim deptaku", trzeba tam na dol zejsc po schodkach. Nawet nie wiedzialam ze tam jest sklep z kosmetykami, ale musze przyznac ze bardzo fajny i dobrze zaopatrzony. Kidys mi sie zdarzyło ze szukalam jakegos kremu i ta pani powiedziala ze moze go dla mnie sprowadzic i zeczywiscie za pare dni byl. mowie wam , jest super ) ta pani tam chyba funkcjonuje od roku, dziwie sie ze nikt nie wiedzial o tym sklepie
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

ale co do rossmana to nie wiem czy by sie tu przyjął, za mala ta Reda jest.
Nie powiedziałabym, że 20 tys. mieszkańców to za mało, by jedna porządna drogeria mogła się utrzymać.
dziwie sie ze nikt nie wiedzial o tym sklepie
Dziwisz się, że nikt nie wiedział, a wcześniej piszesz, że sama nie wiedziałaś. Kupy się to nie trzyma Pomijam już, że post z daleka pachnie kryptoreklamą
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

też nie bardzo rozumiem, czemu Rossmann w Redzie miałby się nie przyjąć?

Radzi sobie w dużo mniejszym Miastku czy Bytowie, albo Ustce, to czemu miałby nie poradzić sobie w Redzie?
Zresztą w Wejherowie o którym wspominasz, czy Rumi są po dwa Rossmanny... i dają sobie radę (no w Rumi jeden dopiero startuje, ale pewnie spokojnie sobie poradzi)

Wszystko zależy od lokalizacji, choć tego typu marka pewnie poradziaby sobie w każdej części miasta...

a co do reklamowanego przez Ciebie sklepu...to skoro "ta Pani" daje tam radę od roku...to pewnie ktoś ten sklep odwiedza... a jakby chciała, żeby ktoś nowy się o sklepie dowiedział to pewnie wypuściłaby ulotki, albo zainwestowała w inną reklamę
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Z tego co wiem to ten "reklamowany" sklep jakoś niedawno też zmienił właściciela chyba w wakacje a może trochę wcześniej, ale wcześniej był bardziej zaopatrzony, chociaż rzeczywiście Pani jest przemiła i wszystko może sprowadzić tylko za jaką cenę?! ja dopuszczam różnicę złotówkę, dwie ale jeśli coś jest droższe 3 lub 4zł to więcej się tam nie pojawiam.
asiasz
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

No może przyjmie sie rossman, tylko gdzie? musi znależć sobie jakies fajne miejsce, a tu nie ma gdzie, (chodzi mi o powierzchnie lokalu i dodatkowo zeby byla w chodliwym miejscu). Mi w Redzie na prawde na początku bylo dziko, bo nic tu nie moglam kupic, malo sklepow, Teraz po 5 latach juz sie przyzwyczailam co i gdzie, a jak czegos mi brakuje np. odzieżowy w dobrej cenie (bo mysle ze te w Redzie są drogie, nawet Kwadja podniosla ceny) to jade do Wejherowa. Jakis czas temu ktos mi powiedzial ze Reda to taka "Sypialnia" (nie obrażając nikogo) ale mi to przestalo przaszkadzac. takie moje zdanie. Mialam wrazenie ze mnie negatywnie odebraliscie zmoim poprzednim postem, jesli cos nie tak napisalam to przepraszam, po prostu jestem nowa i musze sie dopasowac do stylu w jakim sie pisze na forum.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

asiasz pisze:jesli cos nie tak napisalas nic "nie tak"lam to przepraszam, po prostu jestem nowa i musze sie dopasowac do stylu w jakim sie pisze na forum.
Nie masz za co przepraszać. nie napisałaś nic "nie tak" Nie musisz sie dopasowac do stylu w jakim się pisze na forum. A jest taki styl?
Pisz w takim stylu, jaki ci odpowiada. To forum. Jeśli się zdarzy, że ktoś mocniej coś napisze, to nie przejmuj się. Tu czasem tak bywa
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Dla mnie w tej drogerii na dole w biedronce mały wybór, jak były tam inne właścicielki kiedyś to wydawało się lepiej zaopatrzone, a może po prostu nie miałam dostępu do rossmanna i nie byłam aż taka wybredna Teraz pracuję w Wejherowie i to tam głównie robię zakupy kosmetyczne, jakby w Redzie był rossmann to tutaj bym im dała na pewno zarobić Myślę, że o ile to prawda z tym zamykaniem textil market to dałoby radę wygospodarować tam u góry tyle miejsca na rossa.
asiasz
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

rossman to bardziej market kosmetyczny. Jak dla mnie ta drogeria w biedronce jako sklep lokalny to jest w czym wybierac i wygodnie bo blisko i ceny tez sa przystepne ale kazdy ma prawo do swojego zdania...pozdrawiam
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Ja mam trochę "hopla" na punkcie składów kosmetyków i lubię mieć z czego wybierać i spokojnie sobie poczytać, ale to już jest chyba moje skrzywienie zawodowe
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

meegi84 pisze:Textilmarket został zlikwidowany na Jana Pawła nad Biedronką taki metraż na pewno się nadaje pod Rossmanna, tylko wszystko w kwestii dobrej woli właściciela, który wynajmuje taki lokal.
Na prawdę nie ma już Textilmarketu?! Dawno tam u góry nie byłam. No widzicie. Kolejny sklep pada ( chyba, że chodzi o te nieszczęsne lokale nad Biedronką. Wszyscy się stamtąd wynoszą - może za drogo stoją lokale i do tego mało kto tam zagląda.)
Aż się dziwie, że jeszcze Pepco się trzyma..
A to są dość tanie cenowo sklepy..
A wy chcecie w Redzie Rossmanna?!

Salamandro, Wicku.. Widać jak szybko znikają różne sklepy w Redzie. To jest wystarczający powód dla którego wątpie by ktoś zaryzykował powstanie sieciówki, która musi wyrobić odgórne pułapy sprzedaży.
Ostatnio zmieniony |5 Gru 2012|, o 17:22 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

asiasz pisze: Jakis czas temu ktos mi powiedzial ze Reda to taka "Sypialnia" (nie obrażając nikogo) ale mi to przestalo przaszkadzac. .
A mnie powoli zaczyna to właśnie przeszkadzać. Mieszkam tu od 20 lat i myślałam, że Reda się będzie bardziej rozwijać ( wystarczy spojrzeć na Rumie). A tu nadal sypialnia. Coraz trudniej się tu utrzymać, bo ceny mieszkań czy wynajmu oraz w sklepach coraz bardziej zbliżają się do Gdyńskich a mało wszystkiego, nie ma pracy, a po wiele rzeczy trzeba ciągle gdzieś dojeżdżać. Mimo przyzwyczajenia zaczyna mi to powoli ciążyć.
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Dokładnie jak napisała Dorma mi też już zaczyna to przeszkadzać.W końcu nasze życie to nie tylko spanie!Po wszystko trzeba jeździć do innych miast ;po rozrywkę,kulturę czy przyziemne buty i ubrania.
Tak naprawdę to tu nic nie ma,oprócz Biedronek i blokowisk.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dorma pisze: Salamandro, Wicku.. Widać jak szybko znikają różne sklepy w Redzie. To jest wystarczający powód dla którego wątpie by ktoś zaryzykował powstanie sieciówki, która musi wyrobić odgórne pułapy sprzedaży.
Biedronka i Lidl jakoś się trzymają i to całkiem nieźle Właśnie problem w tym, że małe sklepiki padają, bo nie ma tam praktycznie żadnego wyboru i do tego jest drogo. Oferta towaru musi być szeroka i różnorodna. Jak mam iść do małej, ciasnej drogerii, gdzie znajdę trzy kremy na krzyż, które poda mi pani zza lady, to naprawdę wolę się wybrać nawet i do Gdyni. Jestem przekonana, że Rossmann (lub podobny) bez najmniejszego problemu by się u nas utrzymał, bo nie ma tutaj dla niego żadnej konkurencji, a marka sklepu jest znana.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Textilmarket też był sieciówką dość znaną, było tanio i co. W Redzie padają nie tylko małe sklepiki, ale też puby , restauracje itd.
Ja np. i z tego co wiem to moi znajomi również chodzą tam gdzie jest najtaniej, gdzie robią jakieś promocje. Mniej liczy się obsługa czy marka.

A Rossmann może ma duży wybór, ale moim zdaniem nie jest najtańszy.. A w Redzie ludzie nie maja kasy na markowe rzeczy czy drogie restauracje. Dlatego tak to się wszystko kończy
No, ale nie przekonamy się dopóki ktoś nie zaryzykuje. Ja powiem szczerze nie wiem czy bym zaryzykowała w Redzie..
ODPOWIEDZ