Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rossmann w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

W naszym mieście nie ma żadnej drogerii typu Rossmann albo Natura. Może w końcu ktoś nad tym pomyśli aby otworzyć jedną z tych sieciówek,nadmienię że takie małe miasto jak Puck ma kilka drogerii tego typu.

Z tego co wiem to na Jana Pawła są pasaże handlowe do wynajęcia, gdzie można otworzyć taka drogerię!!!
Na stronie Rossmanna jest formularz do wypełnienia,aby wskazać lokalizacje na otwarcie nowych placówek.

Naokoło mamy salony fryzjerskie,sklepy z odzieżą i artykułami do domu a drogerii BRAK!
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Fakt, też mi brakuje Rossmanna w Redzie. Jeżdżę do Wejherowa, bo tam mają duży sklep i dobrze wyposażony, ale wolałabym jeździć bliżej Teraz nowy Rossmann powstanie w Rumi, ale to nadal nie zmienia sytuacji.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

czyli Rumia ma juz dwa,a my żadnego,ja tez bym chciała rossmana przejrzę ten formularz.
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Bardzo ,bardzo chciałabym ,aby w Redzie był Rossmann.Nie widzę na ich stronie ankiety dla wszystkich ,ta co jest to chyba dla inwestorów ,osób posiadających lokal do wynajęcia.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Mi też marzy się Rossmann w Redzie,bo tam dostanę praktycznie wszystko i często w promocyjnych cenach,chociaż nie wiem gdzie mógłby powstać!?w biedronce?
mira_belle_
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Jestem bardzo na tak choć Rumia to i tak niedaleko.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

mira_belle_ pisze:Jestem bardzo na tak choć Rumia to i tak niedaleko.
Ode mnie 10 km, więc nie wiem, czy tak niedaleko
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

makarena pisze:Bardzo ,bardzo chciałabym ,aby w Redzie był Rossmann.Nie widzę na ich stronie ankiety dla wszystkich ,ta co jest to chyba dla inwestorów ,osób posiadających lokal do wynajęcia.
to jest link gdzie mogą zgłaszać się inwestorzy, właściciele lub deweloperzy
http://www.rossmann.com.pl/nasze-lokale/szukamy-lokali
DIORKA
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

W Rumi mieszka prawie 50 tys. w Wejherowie też tyle. W kazdym z tych miast są dwa takie sklepy. no cóż, może i u nas ktoś zaryzykuje
Choć szczerze przyznam, że bardzo dotkliwie nie odczuwam braku tego sklepu. Gdyby był, to ok, nie ma, no to trudno. Prawdę mówiąc byłem tylko raz w wejherowskim. Tam raczej więcej dla kobiet
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

W Redzie nie ma takiego, dużego lokalu do wynajęcia. Ale fakt, przydałby się.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Fajne miejsce by było w budynku Biedronki na JP,koło obuwniczego,tam sporo miejsca,ale chyba się optyk przeniósł ,albo nowy powstał.A może jednak za mało miejsca....
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Przejeżdzajac obok nowego roska w Rumi, też o tym pomyślałem, że fajnie byłoby mieć go w Redzie... mam nadzieje, że kiedyś doczekamy
Romek pisze:Tam raczej więcej dla kobiet
Na ogół w drogeriach jest więcej rzeczy dla kobiet, ale Rossmann to taki sklep, że dla wszystkich jest tam asortyment... Zresztą Rossmann to nie tylko kosmetyka... swego czasu wywoływałem tam zdjęcia, albo robiłem poduszki ze zdjęciami Można też kupić coś do domu, czy prezent dla kogoś na parapetówkę
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

kto wie może kiedyś nam wybudują wielkie centrum handlowe
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

redzianka pisze:Fajne miejsce by było w budynku Biedronki na JP,koło obuwniczego,tam sporo miejsca,ale chyba się optyk przeniósł ,albo nowy powstał.A może jednak za mało miejsca....
Sklep typu Rossman potrzebuje o wiele większy metraż. Trzeba liczyć z 250-300 m2 na salę sprzedaży plus kolejne 150 na zaplecze. A to i tak przy bardzo dużym ścisku.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Michał pisze:kto wie może kiedyś nam wybudują wielkie centrum handlowe
Szybciej nowe, wielkie osiedle
ODPOWIEDZ