Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rossmann w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
MamaG
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

ale by było fajnie gdyby Rossmann powstał w budynku po sieci34 miałabym blisko zakupy robię tam regularnie, a kupuję głównie jedzonko dla mojego Maluszka, zupki, deserki, obiadki, soczki, kosmetyki, pampersy jak się trafią w dobrej cenie...mam specjalną kartę rabatową rossnę, dzięki której zawsze kilka % taniej, wybór ogromny. W budynku biedronkowym na JP po TextilM otwarcie Rossmanna raczej nie przejdzie, wymagają aby był to lokal na parterze. Jakiś czas temu robiąc zakupy w R. na Dąbrowskiego westchnęłam przy kasie "szkoda, że nie ma R w Redzie" a kasjerka na to "a ma być" no to poczekamy zobaczymy, oby nie za długo, bo mi dzieciak podrośnie i nie będę już musiała tak często robić tam zakupów. A jeśli chodzi o inne sklepy, mieszkam tu prawie 40 lat i zdążyłam się już przyzwyczaić, że ciuchów to tu się nie kupi. Więc albo wycieczka do Port R, Galeria R, albo internet...i takim to sposobem stałam się "sieciową zakupoholiczką" jak mi coś nie podpasuje, to odeślę....11 zł za paczkę to i tak mniej niż paliwo do Klifu czy Galerii Bałtyckiej + parking + stracony czas.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Taaak, taki Rossman to może dac wiele radości....zupki, deserki, obiadki, soczki.... Czy mamusie gotuja swoim pociechom teraz cos w domku?

Ach te zakupy. To takie uciążliwe. Trzeba sie tłuc autem po tych zatłoczonych ulicach, potem szukac miejsca na parkingu...

Oj MamaG, MamaG...jesli mieszkasz w Redzie od prawie 40 lat, to pewnie pamietasz jak wtedy sie kupowało.
A teraz autobus wszędzie dowiezie.

Moja kuzynka w Łodzi ma dalej do Rossmana niz ja i Ty, ale za to ma blizej do Tesco, a ja mam bliżej do morza, a ona do teatru....
Awatar użytkownika
słoneczko
Forumowicz
53 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja też lubię zakupy w "sieci" no cóż kobiecego punktu widzenia nie zrozumieją mężczyźni
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.
MamaG
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Romek, sądząc po ilości Twoich postów, nie grzeszysz spędzaniem wolnego czasu gotując obiadki dla swoich pociech. Wiedz również, że nie każde niemowlę lubi mamine obiadki, niektóre wolą "słoiczki", a do obiadków mamusi muszą "dorosnąć". Niektórzy rodzice wolą czas spędzony przy garach czy w korkach wracając z zakupów poświęcić na spacery czy zabawę z dzieckiem. Doskonale pamiętam jak się kiedyś kupowało, była to nawet przyjemność. Jednak teraz, kiedy ma się 4 osobową rodzinę, pracę oddaloną o ponad 30 km i inne sprawy na głowie, to ma się inne priorytety, a nie jakieś zakupy czy robienie przetworów. Bardzo się cieszę, że i ja mam blisko do morza, gdzie jutro z pewnością się wybiorę ze swoją rodzinką
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Wolne miejsce na lokal jest! W dawnym miejscu gdzie był Textil Market, już kilka miesięcy hala stoi pusta, ciekawe kto jest właścicielem...może by tak pomyślał i zgłosił chęć wynajmu do Rossmanna?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Większy lokal jest przy Łąkowej po dawnych delikatesach Sieć 34
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Wysyłałam im kiedyś informację o tych lokalach. Po kilku dniach odpowiedziano mi, że po Textilu lokal za mały, bez magazynów i braku windy dla klientów, preferują parterowe, a o 34 nic nie napisali.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Na Sieć 34 wszedł syndyk więc może prawnie jest tam trochę zagmatwane ....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Co Wy tam w "centrum" płaczecie? Semeko to dopiero dramat, wszystko pada albo sie wynosi, a lokale stoją puste. Dobrze, że zainteresowałam się swoimi rzeczami w komisie dzieciecym, bo też sie juz zwija, jeśli wiec macie tam cos na stanie, lepiej sie wybrać i odebrać.
Jedyne, co ma szansę się utrzymać to agencja pocztowa, która była świetnym pomysłem i przychodnie, a poza tym kicha, Zieliński pewnie też długo nie pociągnie... i znowu trzeba będzie chodzić do Kąkola (a ja nie lubię)...
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

To prawda, na Osiedlu przy Młynie co się otworzy sklep to zaraz pada,ludzie otwierają czasami bez wyobrażni,bez zbadnia terenu czy lokal będzie przynoisił zyski,albo też czasami z małym zapleczem, tak jak piszesz Tosca,Zieliński pewnie też zniknie,ale tak faktycznie to tam jest bryndza,mało towaru,a ludzie też nie chętnie wchodzą.
Zamiast Konkola jak piszesz to bym stawiał na Dominika mięsny,oni to mają wybór,jest zdecydowanie lepszy,tylko to dla nich za mały lokal. Na Semeko ogólnie są za drogie czynsze za wynajem ,średnio za 25 m2 - ok. 2,5 -3 tys. złotych.
Dopuki właściciele lokali nie zejdą z cenami co najmniej o połowę to się uduszą własnym majątkiem.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

MamaG pisze:Romek, sądząc po ilości Twoich postów, nie grzeszysz spędzaniem wolnego czasu gotując obiadki dla swoich pociech.
Moje pociechy w gotowaniu obiadków sa lepsze niz ja (szkoła rodziców) Był jednak czas, że spedzalismy sporo czasu na przygotowywaniu jedzonka dla dzieciaków. I to nie dlatego, że nie było takiego wyboru jak obecnie (bo nie było), lecz główniw z powodu, który mozna nazwać: "co domowe, to domowe"

A co do tego ma ilość postów? Im mniej postów tym więcej czasu w kuchni? Eee, chyba nie, no bo wtedy Ty z kilkoma postami....

Ja tez jutro z moimi dziećmi jade na wycieczke rowerowa z okazji Dnia Ojca. Prowiant oczywiscie domowy
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Przygotowanie domowego obiadku trwa mniej czasu niż pójście do sklepu np. Rossmanna i kupno słoiczka. Oczywiście nie neguje kupowania, bo zdarzają się sytuacje gdy przysłowiowy słoiczek się przyda ale zrobienie domowego to chwila czasu. Przecież ile trwa wrzucenie piersi z kurczaka, ziemniaka, marchewki i pietruszki do garna na parę a potem zblędowanie.... można później zamrozić ale po nakładać w słoiki na zapas.... Polecam....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ja akurat gotowałam codziennie,no mój mały Kaszub nie chciał jeść obiadków ze słoika za nic w świecie,a na odgrzewane też miał długie zęby za to teraz lubi jeść "normalne" obiady,bo smaki były bardziej urozmaicone-te w słoikach smakują tak samo,bo 90% ma pomidory
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

chyba chciałaś napisać 90% to chemia....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

może niekoniecznie-ojciec mojego kolegi ma sad z jabłoniami dla gerbera i faktycznie mają bardzo rygorystyczne warunki-odległość od ulicy o jakimś natężeniu, badania laboratoryjne kilka razy w roku-a jabłuszka wyborne
ODPOWIEDZ