Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Rossmann w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

herring pisze:Sklep typu Rossman potrzebuje o wiele większy metraż. Trzeba liczyć z 250-300 m2 na salę sprzedaży plus kolejne 150 na zaplecze. A to i tak przy bardzo dużym ścisku.
na ich stronie jest napisane, że poszukują lokali od 200 do 400 m2
Dark
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

takie małe miasto jak Puck nie takie male
Dark
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

podwioze cie do pucka jestem stamtad i czesto tam jezdze rozwiazuje to twoj problem?
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Też marzy mi się rossmann, w Redzie nic nie mogę dostać. Ostatnio na przykład chciałam kupić masło do ciała w tym pasażu na mickiewicza. Są tam trzy sklepy "okołokosmetyczne"- 1001 drobiazgów, ten z perfumami i ten koło spożywczaka. W 1001 drobiazgów nie miała Pani żadnego, w perfumach tylko jedna firma (Ziaja) do wyboru, w tym koło spożywczaka Ziaja i jeden Garnier. Kupiłam na drugi dzień w rossmannie w wejherowie.
Niestety w tych naszych sklepach wybór zerowy, przykre
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Inus89 pisze:Też marzy mi się rossmann, w Redzie nic nie mogę dostać. Ostatnio na przykład chciałam kupić masło do ciała w tym pasażu na mickiewicza. Są tam trzy sklepy "okołokosmetyczne"- 1001 drobiazgów, ten z perfumami i ten koło spożywczaka. W 1001 drobiazgów nie miała Pani żadnego, w perfumach tylko jedna firma (Ziaja) do wyboru, w tym koło spożywczaka Ziaja i jeden Garnier. Kupiłam na drugi dzień w rossmannie w wejherowie.
Niestety w tych naszych sklepach wybór zerowy, przykre

Jest jedna fajna drogeria w Redzie przy Łąkowej za Biedronką(nie wiem czy ma jakąś nazwę)-mają duży wybór zapachów i kosmetyków różnego rodzaju-jak nie mam czasu jeździć po rossmannach to idę tam-obie panie bardzo miłe i uczynne
Marietta
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Zgadzam się z poprzednim postem jest fajna drogeria na ulicy Łąkowej(piętrowy pawilon za Biedronką) jest tam szeroki asortyment no i obsługa bardzo w porządku.
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Drogeria może i fajna ale ceny to już nie! na Mickiewicza jest zdecydowanie tańsza, cenowo przypomina Rossmanna.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Nie ma co się rozwodzić gdzie mógłby Rossmann powstać. To akurat najmniejszy problem. Jak będą chieli to zawsze coś znajdą, ostatecznie postawią. Problem w tym że w Redzie wszystko pada, na wszystko jest zawsze za małe zapotrzebowanie, za mało chętnych, za mało ludzi z kasą i tak dalej...Raczej wątpię by w najbliższych latach powstał u nas Rossamnn. U nas królują raczej Biedronki i sklepu typu "wszystko za 5 zł", których w jednej okolicy jest chyba z pięć...Poza tym Rossmann ma duży wybór ale wcale nie jest taki tani. Tusze, kremy czy szampony zawsze pare zł drożej niz np. w tym sklepie na Mickiewicza. Wiele kosmetyków mogę kupić w naszych małych drogeryjkach taniej.. Niestety nie wszystkie, Rossamnn ma teraz wyłączność na moją odżywkę do kręconych włosów i nigdzie indziej jej nie mogę dostać.
Ostatnio zmieniony |20 Lis 2012|, o 14:07 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Inus89 pisze:Też marzy mi się rossmann, w Redzie nic nie mogę dostać. Ostatnio na przykład chciałam kupić masło do ciała w tym pasażu na mickiewicza. Są tam trzy sklepy "okołokosmetyczne"- 1001 drobiazgów, ten z perfumami i ten koło spożywczaka. W 1001 drobiazgów nie miała Pani żadnego, w perfumach tylko jedna firma (Ziaja) do wyboru, w tym koło spożywczaka Ziaja i jeden Garnier. Kupiłam na drugi dzień w rossmannie w wejherowie.
Niestety w tych naszych sklepach wybór zerowy, przykre
Ten koło spożywczaka - Krzysia.. Mam nadzieję, że o ten Ci chodziło to najtańszy sklep w jakim kupowałam kosmetyki. Może wielkiego wyboru nie ma, ale to co ja często potrzebuję jest i to dużo taniej niż w innych sklepach. No.. zalezy co kto potrzebuje.. W każdym razie zawsze można się dogadać by specjalnie zamówili dla nas z hurtowni ( małe sklepy niestety nie zamawiają wszystkiego bo im nie schodzi, więc nie ma co się dziwić). Wystarczy tylko zapytać.
Binka pisze:

Jest jedna fajna drogeria w Redzie przy Łąkowej za Biedronką(nie wiem czy ma jakąś nazwę)-mają duży wybór zapachów i kosmetyków różnego rodzaju-jak nie mam czasu jeździć po rossmannach to idę tam-obie panie bardzo miłe i uczynne
Tak to prawda. Może nie mają za niskich cen, ale duży wybór i niektóre rzeczy dostane tylko tam. Np. farbę do włosów jakie używam.
Tak więc ja już mam obcykane co gdzie w Redzie mogę dostać i gdzie iść .. Jakoś sobie trzeba radzić hehe

Ale jak ktoś chciałby wszystko w jednym miejscu to niestety.. Może marzyć o Rossmannie
haloja
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

A gdzie w Pucku jest Rossmann????
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Jest drogeria Natura na rynku i drogeria Schleker podobna do Rossmana.
meegi84
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Textilmarket został zlikwidowany na Jana Pawła nad Biedronką taki metraż na pewno się nadaje pod Rossmanna, tylko wszystko w kwestii dobrej woli właściciela, który wynajmuje taki lokal.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

A kto jest właścicielem tego budynku? Może rzeczywiście można byłoby im posunąć pomysł wynajmu dla Rossmanna, tym bardziej, że w Wyborczej było ogłoszenie, że poszukują lokali.
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

W rossmannie zawsze można coś kupić na promocji i wtedy wychodzi taniej niż w osiedlowych sklepikach
Do środy mają promocję -40% na całą kolorówkę, polecam pojechać jak ktoś coś potrzebuje
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Inus89 pisze: Do środy mają promocję -40% na całą kolorówkę, polecam pojechać jak ktoś coś potrzebuje
A co to jest kolorówka ?
ODPOWIEDZ