Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

interkar a plastcom !!!!

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

nie wiem jak wyglada tv z plast comu bo posiadam z chopina ale obraz to zyleta. poza tym za te same pakiety tematyczne w chopinie wychodzi taniej...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:nie wiem jak wyglada tv z plast comu bo posiadam z chopina ale obraz to zyleta. poza tym za te same pakiety tematyczne w chopinie wychodzi taniej...
Zgadzam się! Mam również cyfrówkę z Chopina i jestem bardzo zadowolony z jakości, ilości programów jak i ceny - co w porównaniu z JamBox'em w PlastComie wychodzi dużo lepiej!
Internet za to z PalstComu - i jest godny polecenia! Praktycznie bezawaryjny - a jakby co serwis pod ręką!

Szkoda, że nie mogę wziąć pakietu TV + Internet jak chociażby w UPC.. ale może kiedyś się to zmieni!
I np Chopin zaoferuje dobre pakiety - w jakości i cenie korzystnej dla abonenta!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

dokladnie, jesli chodzi o tv to chopin rzadzi, ale internet.... to porazka, pakiety, ceny, awaryjnosc..... Dlatego neta mam z Plast-comu i jest extra. Co nie zmienia faktu ze fajnie bylby miec jeden pakiet
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Hagrid
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

tylko najgorsze że Plast com nie wszędzie ma kabel...a wydaje mi się że internet radiowy ma taką swoją wadę że zrywa połączenie obojętnie czy jest z plact comu czy interkaru..
Hagrid
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:dokladnie, jesli chodzi o tv to chopin rzadzi, ale internet.... to porazka, pakiety, ceny, awaryjnosc.....
Awaryjność? Korzystam z internetu Chopin prawie rok i ani razu nie miałam problemu. Cały czas ta sama szybkość, łączność się nie zrywa.
Co do cen to się nie wypowiadam, bo nie mam porównania. Za 30 Mbps płacę 60 zł.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Internet Stacjonarny Plast-com
10Mbit - 39.90
25Mbit - 49.90
50Mbit - 59.90
100Mbit - 79.90

Internet Radiowy Plast-com
5Mbit - 39.90
10Mbit - 49.90
15Mbit - 59.90
20Mbit - 79.90

Internet Stacjonarny Chopin
4Mbit - 33.21
8Mbit - 61.50
24Mbit - 73.80
64Mbit - 135.30

Ceny mowia same za siebie...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja w Chopinie płacę za internet 24 Mb 61,50 zł, bo zawarłam umowę na 2 lata (za ew. zerwanie jest jakaś śmieszna, groszowa kara). Co ciekawe faktyczna szybkość dochodzi bez problemu do 30 Mb. Internet mam od września i jak dotąd - odpukać - bez żadnych problemów.
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

a ma może ktoś radiowy internet z interkaru jaki jest rzeczywisty np. przy predkosci 10 mbit
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

albo radiówke z plastkomu
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:nie wiem jak wyglada tv z plast comu bo posiadam z chopina ale obraz to zyleta. poza tym za te same pakiety tematyczne w chopinie wychodzi taniej...
My mamy telewizję z Plastcomu - mamy paczkę koszt ok. 110 zł pakiet 50mb + pakiet wielotematyczny i npremium. Jakość obrazu oceniam jako dobrą, Jambox - większość kanałów ma bezpośrednio od nadawcy, zatem obraz nie jest w żaden sposób konwertowany czy miksowany przez jakieś ichnie konwertery. Obraz HD i nawet SD na telewizorze full hd żyleta, brak albo prawie niezauważalne artefakty czy piksele - co oczywiście zależy też od jakości nadawanego kanału;) Co do ilości kanałów nie narzekamy, to co oglądamy to jest w tym podstawowym pakiecie. Oferta zresztą cały czas się poszerza. Jedyne co można powiedzieć złego, to fakt, iż telewizja się przycina czasem. Nie polecam dekodera z nagrywarką - wolny jak muł, najlepiej brać najzwyklejsze HD - mają opcję USB PVR - czyli nagrywanie na pendrive. Awarii z netem brak z TV bardzo sporadycznie. Szkoda, że w Redzie nie ma jakiegoś dużego ogólnopolskiego operatora typu UPC, Multimedia czy Vectra - myślę, że wtedy walka o klienta była by większa.
bolesława
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A czy może ktoś wie jak w chopinie rozwiązano taki problem gdzie w jednym mieszkaniu jest więcej niż jeden telewizor ,ile płacimy za np;za drugi lub trzeci telewizor sieć CYFROWA .Bo w plastcomie wiem ciekawe gdzie tańsze
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

bolesława pisze:A czy może ktoś wie jak w chopinie rozwiązano taki problem gdzie w jednym mieszkaniu jest więcej niż jeden telewizor ,ile płacimy za np;za drugi lub trzeci telewizor sieć CYFROWA .Bo w plastcomie wiem ciekawe gdzie tańsze
W pierwszym kwartale tego roku - TV CHOPIN - uruchomi usługę tzw "Multiroom"! - (taka sama oferta programowa na 2 telewizory). Ceny póki co jeszcze w tajemnicy
Obecnie na pozostałe TV w mieszkaniu można puścić tv analogową - która jest przy cyfrówce gratis.

Natomiast do końca roku - uruchomi usługę - "telewizji na życzenie".
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Hagrid pisze:tylko najgorsze że Plast com nie wszędzie ma kabel...a wydaje mi się że internet radiowy ma taką swoją wadę że zrywa połączenie obojętnie czy jest z plact comu czy interkaru..
mam neta radiowego z plastcomu od 8m-cy (brak kabla w mojej okolicy) necik chodzi bez zarzutu, minimalna predkośc 5mbit nawet 6mbit (umowe mam na 3mbit) , oby tak dalej sie spisywał
Awatar użytkownika
Nutka
Ja tu zaglądam
31 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

My mamy internet w plastcomie i jak na razie bez problemów...
:)
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

pytanko, ktoś renegocjował umowe z plastcom , płace za usługe 49zł a teraz maja ta samą usługe za 39zł, jest szansa aby mi obniżyli kwote za te usługę?
ODPOWIEDZ