Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

interkar a plastcom !!!!

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Witam chciałbym sie dowiedziec jak chodzi internet z plastcomu lub interkaru w redzie ciechocinie chodzi mi o internet radiowy prosze o wasze opinie .
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Wiem, ze na Pogodnej chodzi bardzo dobrze radiowka z Plast-comu
Po kablu na Łąkowej jest wysmienicie Poza tym firma bardzo sumienna, serwis do 22
Ostatnio zmieniony |4 Sty 2013|, o 20:13 przez redziaczki, łącznie zmieniany 1 raz.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
mariusz2712
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

a jakie prędkości osiągacie w ciechocinie bo plast-com reklamuje sie netem do 20mbit a interkar do 12 mbit zastanawia mnie jakie rzeczywiste prędkości można uzyskać na radiowym internecie
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ja mam nestety tylko chopin ale mam to wszystko zrobione a routerach TP-LINK na WDS można tak przeskoczyć nawet kilka budynków.
Jak się dogadasz z sąsiadem który ma internet że zmienisz mu router na lepszy albo jakimś cudem uzyskasz do niego hasło to możesz powielić jego sygnał.

Obrazek
a podstawowym necie takie mam osiągi jak na odległosci i 2 routery po drodze to bardzo dobry PING
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Najlepiej bedzie jak popytasz sasiadow z okolicy, z czego kozystaja i czy sa zadowoleni...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Hagrid
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Byle by nie interkar...zrywanie sygnału, strasznie trudny kontakt z serwisem...
Hagrid
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Plast-com ma serwis bardzo dobry, tak jak wspominalem codziennie mozna do 22 dzwonic w sprawach awarii, odzew jest w kilkanascie minut tak wiec wielki plus dla nich....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

dokładnie wielki plus dla Plastcomu za serwis... jakość też jest spoko
emil5703
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Polecam Plast-com mam od mich internet oraz od paru miesięcy tv jambox i nie na narzekam zrezygnowałem z chopina. Mam po kablu na łąkowej POLECAM
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja mam plast com od samego początku jak są (chyba z 10lat), net jest w miare przyzwoity, przez ten czas może raz czy dwa musiuałem dzwonic do nich z jakimś problemem, wszystko szybko załatwione.

Jedyny minus, że jak wejdzie nowa oferta tzn załóżmy za 60zł dają jakis tam transfer, a Ty masz starą umowę, że za te same pieniądze masz tego neta wolniejszego to automatycznie Ci tego nie zwiększą - trzeba do nich iśc i z pewną łaską dadzą coś do podpisania włączą lepszy transfer
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

no wlasnie to jest wkurzajace u nich. ja teraz place cos kolo 70zl i mam lacze 20mb a w ostatniej promicji w takiej samej cenie jest lacze 100mb
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

A jak spisuje się internet radiowy gdy ogląda się filmy z aplikacji Samsunga.Bo przez WiFi potrafi zatrzymać film i potem trzeba odtwarzać od początku.Sygnał kablowy doprowadzony do telewizora nie zawiesza filmu.
emil5703
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ja płaciłem 49 zł za 20 mb internet ,obecnie 102 zł za tv oraz internet 30 mb
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

a ta ich tv z plast-comu sie oplaca? bo ostatnio porownywalem i slabo sie prezentowalo do oferty chopina
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
emil5703
Początkujący
11 postów
Początkujący
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Również porównałem tv u kolegi na płytce dvbc oraz dekoderze moim zdaniem z placomu jest lepszy dlatego wybrałem plastcom a internet z chopina nie wiem nie miałem
ODPOWIEDZ