Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

PRAWA OJCA DO DZIECKA

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Notatka to mało. Zdobądź dane policjantów i niech sąd wezwie ich na świadków. Będą mieli obowiązek się stawić. Na pewno Ci to pomoże.
kamieniarz66
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Mogę tak zrobić, ale to znowu przedłuży sprawę. We wrześniu sąd nas wezwal tylko po to aby przedstawić wnioski dowodowe i świadków. W grudniu sąd przesłuchał tylko jednego świadka, bo na innych jak stwierdził nie starczyłoby czasu. Przesłuchanie kolejnego świadka miało być 10 stycznia, niestety sprawa się nieodbyła ponoć z powodu choroby sędziny, kolejna sprawa 10 lutego. Może znowu coś się wydarzy, to jest gra na zwłokę. Może tutaj sa jakieś manipulacje w sądzie. Czas ucieka, syn dorasta a mi uciekają najpiękniesze chwile z życia mojego dziecka, które mi nikt nie zwróci. Żona już mu tlumaczy, że jestem PAN TATA. To jest żałosne ale prawdziwe.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

no to ja Ci podam przykład z życia - skrótowo : pracowałem na Śląsku - sprzedawałem tam towar do firm, przed moim zatrudnieniem firma X qpiła towar od mojej firmy i nie zapłaciła, ja podczas pracy pojechałem parę razy z tzw. "windykacją" (nic z bandytki - po prostu wezwanie do zapłaty i tym podobne pierdoły) - oczywiście nic to nie dało; po zakończeniu pracy, po paru latach dostałem wezwanie w wiadomej sprawie do Gliwic (próbowałem się dowiedzieć, czy muszę pokonać te 600 km - bez dyskusji - mam być i tyle !) jako świadek w sprawie... pojechałem na 10-tą rano i ....oskarżony przedstawił zwolnienie lekarskie....stary !!! ja musiałem zapinać 600 kilosów od 2 w nocy, a potem sędzina stwierdziła, że ostatecznie mogą mnie przesłuchać na okoliczność w...Wejherowie !!! - wcześniej twierdzili, że tego się nie da zrobić !! to Państwo jest chore i jak sam nie weźmiesz tematu w swoje ręce to nikt nie pomoże - nagrywaj, zbieraj dowody i skarż gdzie się da !!!
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Kamieniarz, no niestety w sądach jest okropny bałagan. Sam uczestniczę w jednej sprawie, która powinna toczyć się szybciej. No, ale żyje się lepiej Jeśli złożysz wniosek na piśmie do biura podawczego to niewykluczone, że policjanci zostaną przesłuchani już 10 lutego. Chyba, że czas na złożenie wniosków dowodowych już minął, nie wiem co Ci powiedzieli.

Ale o takich rzeczach powinna informować Cię twoja pani adwokat. Skoro jej płacisz to wymagaj, albo zmień
kamieniarz66
Ja tu zaglądam
37 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Dziękuję wszystkim za dobre rady. Jest już postanowienie Sądu w tej sprawie, narazie zastraszenie matki przez Sąd. Jeśli nadal będzie utrudniała kontakt z dzieckiem, zostanie ukarana karą pieniężną. Narazie chociaż to dobre. Muszę poczekać teraz na kolejny kontakt tj. 2 marca i zobaczymy, co się wydarzy.
ODPOWIEDZ