Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Kupię sofę

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Chcielibyśmy z żoną kupić sofy: 2-osobową i 3-osobową. Dlatego poszukujemy jakiegoś dobrego sklepu/producenta takich kompletów. Czy może ktoś z forumowiczów ma świeże doświadczenia w tym temacie i może coś polecić ? A może ma negatywne doświadczenia, z którymi też chce się podzielić, a mogą być przydatne. Przerabialiśmy już pewien sklep :wink: na forum i dobrze wiem jak cenne są doświadczenia innych.
Shaggy
Początkujący
14 postów
Początkujący
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Polecam Meblomak w Rumi. Mają sklep nad Polo marketem przy ul. Dąbrowskiego. Kupowałem u nich i jestem zadowolony.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

a produkuje parę ulic dalej...całkiem spore przedsiębiorstwo:)
justyna
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

jA TEż POLECAM MEBLOMAK, FAJNY WYBóR. NAPRAWDE WARTO
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Meblomak z pewnością odwiedzę. Dzięki.

Widać, że Moderator czuwa nad treścią postów. W pierwszej chwili zdziwiło mnie przesunięcie tematu z "ogłoszeń" do "o wszystkim", ale faktycznie moją obecną intencją jest poznanie opinii a nie "zakup przez internet". Gratulacje.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Byliśmy z żoną dzisiaj w Meblomaku i jesteśmy pełni podziwu dla asortymentu, wykonania i obsługi :!: . Pan, który nam pomagał w oglądaniu i przebieraniu, był niesamowity. Naprawdę sklep godny polecenia.
Jednocześnie dla zainteresowanych - lada dzień podwyżka o 10% :(
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Meblomak jest bardzo drogi.. Miła obsługa i fachowość zasłanie wykorzystywanie pracowników i nie płacenie wynagrodzeń pracownikom , którzy robia te meble.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Te informacje o pracownikach są z pewnego źródła, czy plotki konkurencji?
STARY1
Częsty Bywalec
390 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Konkurencja na rynku mebli jest tak duza, że zawsze mozna znaleźć innego producenta.
dorma, jesli nie chcesz aby w meblach tej firmy były krew, pot i łzy wykorzystywanych pracowników, to obawiam sie, ze bedziesz miała problem.
Zwiekszanie wydajności pracowników i obnizanie kosztów, to są dążenia kazdego właściciela firmy
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Brakuje jeszcze wyzysku robotnika i wypisz wymaluj Marks.
Na szczęście teraz te sprawy reguluje wolny rynek, no może z wyjątkiem płacy minimalnej.
A może Dorma poszuka jakiejś zrobotyzowanej fabryczki bez stolarzy z uciętymi palcami.
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Te informacje o pracownikach są z pewnego źródła, czy plotki konkurencji?
Nie wiem z jakiego źródła ma te informacje Dorma - ja wiem, że płacą ale nie tyle co sami gromko zapowiadają podczas rozmowy "kwalifikacyjnej". To jest pewne źródło i żadna konkurencja bo inna branża.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

adam pisze:Te informacje o pracownikach są z pewnego źródła, czy plotki konkurencji?
Pewna.. Mam dwóch dobrych kolegów, którzy tam pracowali. Przestrzegam, naprawde. Sam fakt, że Meblomak ma ciągle ogłoszenia o prace wszędzie swiadczy o tym, że jest coś nie tak. Poprostu ludzie popracują kilka miesięcy i uciekają
ODPOWIEDZ