Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

kto kupuje w spożywczym na semeko

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
COMANDO
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

sprzedaje tam szefowa p.s "blondyna" , taka czarna p.s " ciemna" i taka w okularach p.s " murZa" blondyna i ciemna są ok miłe kulturalne i nie patrzą krzywo jak kupisz gume za 1zł.
jednakże strzeżcie się murZy jak widze że ona jest za ladą od razu wychodze i ide do lusi.
[/b]

Witamy nowego użytkownika i prosimy o umieszczanie swoich postów w wątkach o odpowiedniej tematyce, a jeśli takich nie ma - o tworzenie ich :).
aisne
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Ciekawy jestem skąd było wiadomo o jakim sklepie pisał COMANDO ? :)
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

czy to opis jakiejś niewielkiej grupy przestępczej, czy personelu sklepu 8) :?:
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

personelu sklepu wg mnie;)
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

adam pisze:czy to opis jakiejś niewielkiej grupy przestępczej, czy personelu sklepu 8) :?:
Może i to i to :D
justyna
Ja tu zaglądam
21 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

ja przeważnie tam kupuje, i rzeczywiście szef i szefowa spoko ludzie no i ta "czarna" pracownica też ok, ale ta blond w okularach jest okropna, zawsze jak tam wchodzę i ona jest to ona się na mnie patrzy jakbym coś chciała ukraść.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

A może dziewczyna jest nieśmiała? Może i na tle pozostałych nie wygrywa rankingu na najmilszą, ale czy była wobec was niemiła? Nigdy nie słyszałam z jej ust niczego nieprzyjemnego, więc ocena może nie jest sprawiedliwa?
Ja uważam, że sklep jest niezły, a dla"ciemnej" jak ją ktoś nazwał - szacuneczek ;) I miłe zakupy i pożartować można:) Jeśli szefostwo zajrzy - dziewczynie należy się podwyżka!!!! :) :)
ODPOWIEDZ