Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

club777 ?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
kama_reda
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Całkiem niedawno dostrzegłem, że na Ciechocinie w miejsce byłej Karczmy Królewskiej znajduje się, bliżej mi nieznany, bilard pub - club777. Z czystej ciekawości pewnego piątku wybrałem się, jednak była zamknięta impreza. Szukałem nieco w sieci o tym nowym tworze, ale nic nie znalazłem. No dobra, coś tam znalazłem, ale nie to czego oczekuję.

Zatem zwracam się do Was, Drodzy użytkownicy forum e-reda.pl o informacje (jeśli takowe oczywiście posiadacie) odnośnie pubu. Był ktoś z Was już tam? Warto? Jak to mnie więcej wygląda? Jakie są ceny (zarówno bilarda, jak i np. piwka)?

Czekam na Wasze relacje, opinie. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Ja nie byłąm, ale znajomi byli i mówią, że beznadzieja.. Stare stoły.. Zniszczone kije. A to chyba club bilardowy...
gosia26
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

byłam JEST całkiem FAJNIE JEST TO coś CZEGO W REDZIE nie było miła obsługa przystępne CENY A TE ZNISZCZONE KIJE O których wyżej MOWA TO WINA TYCH CO przychodzą I NIE umią TEGO uszanować GO raco POLECAM TEN LOKAL
Ostatnio zmieniony |8 Lut 2008|, o 23:49 przez gosia26, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Alfista
Lider Forumowicz
1204 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

gosia26 pisze:byłam JETA całkiem FAJNIE JEST TO coś CZEGO W REDZIE nie było miła obsługa przystępne CENY A TE ZNISZCZONE KIJE O których wyżej MOWA TO WINA TYCH CO przychodzą I NIE umią TEGO USZANOWAć GO RąCO POLECAM TEN LOKAL
Może się czepiam ,ale proponuję wolniej i uważniej wciskać klawisze , będzie to z pożytkiem dla obojga stron.
Piszącej i czytających.
Awatar użytkownika
adam
Prawie Lider
657 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Popieram kolegę :wink:
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Byłem tam raz , przez przypadek. Całkiem fajnie się zapowiadało, lokal może mieć swój klimat. Ale jako klub bilardowy to się nie sprawdzi, bo jeden stół stoi i na dodatek jest krzywy. Lokal na wypad ze znajomymi na pogaduszki przy browarku jest OK. Nie wiem jak teraz z zaopatrzeniem baru, bo nie było chipsów, paluszków, itd. no ale to były początki. Trzymam kciuki.
ODPOWIEDZ