Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Prywatne gabinety lekarskie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Czy ktoś wie czy w Redzie jest jeszcze jakiś prywatny gabinet lekarza ogólnego?
Najlepiej przyjmujący w późnych godzinach, a nawet w soboty. Kiedyś były, ale teraz nie mogę znaleźć żadnych informacji, a do przychodni na dzisiaj się nie dostałem.
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Prywatny gabinet to nie wiem gdzie w Redzie ale na drzwiach przychodni jest ogloszenie że IMED w Rumi na Katowickiej przyjmuje w sobote i święta i w nocy od 18.00. www.cm-imed.pl
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

prywatnie to i na Gdańskiej w budynku dworca się dostaniesz
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

julik pisze:Prywatny gabinet to nie wiem gdzie w Redzie ale na drzwiach przychodni jest ogloszenie że IMED w Rumi na Katowickiej przyjmuje w sobote i święta i w nocy od 18.00. http://www.cm-imed.pl
Zgadza się. Przychodnia na Derdowskiego w Rumi nie otrzymała kontraktu i teraz w nocy albo w święta na Katowicką można podjechać, gdzie kiedyś było EGO-SPA (obok przychodni) albo w Wejherowie w byłym ZRYWIE.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

W Zrywie nie przyjmują z Redy.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Preferowana Rumia, ale w Wejherowie też przyjmą. Tak mi powiedziano przed chwilą.
Dla mnie dziwne to było, że w Wejherowie niby nie przyjmują, bo moi znajomi w Wielkanoc właśnie tam pojechali i wiem, że zostali przyjęci.
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Prywatny gabinet internistyczny dr Celińska
Aleksandra
Początkujący
13 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Polecam IMED. Byłam w weekend i zaskoczyła mnie jakość obsługi.Nie to co na Derdowskiego w Rumi(zawsze mieli pretensje , że się przyszło).Nowoczesne wnętrze umila czekanie.Na dyżurze przyjmował pediatra i internista.Polecam jeśli ktoś będzie potrzebował opieki weekendowej lub nocnej.
ODPOWIEDZ