Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

pompowanie balonów helem

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

No i elegancko się sytuacja wyjaśniła.

A tak, z czystej ciekawości spytam. Czy pompowanie tych baloników jest płatne od jakiejś ilości wpompowanego helu? Tzn, czy za napompowanie jakiejś wielkiej cyferki jest taka sama opłata jak za napompowanie takiego balonika o który pytała Zagadka?
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

ja sądzę, że to może zależeć od kształtu litery - np. "i" ma mniej helu niż "I" i to samo się tyczy "u" - bo przecież w kreseczkę nad "o" wejdzie też trochę..... ale teraz to już sam nie wiem nawet, czy te wątpliwości są moje, czy ktoś może przejął moje konto i się podszywa..... patrzę na te dłonie na klawiaturze i.... jakieś takie nie moje...
rumianek
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

Fajne forum , sytuacja komiczna - przynajmniej można się pośmiać.
Abstrahując od tematu, w naszym punkcie cena helu zależna jest od wielkości balonu. W Baloniku można napełnić, każdą jedną sztukę, przyniesioną samemu (oczywiście na własną odpowiedzialność), bądź zakupić u nas, co z pewnością wyjdzie Państwu znacznie taniej niż zakup butli jednorazowej i pompowania ich samemu. Nasze najmniejsze cyfry nadające się do helu mają 34", a więc wypełnienie nie jest zależne od tego czy to 1, czy 6, cena jest taka sama dla wszystkich o tej wielkości. Są to praktycznie jedne z największych balonów, które posiadamy. Cena za ich wypełnienie jest wysoka ze względu na ich pojemność, gdzie wewnątrz zmieściłoby się tyle helu co w kilkunastu zwykłych balonikach.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

7 lat temu

Rumianek, ale jak wy bierzecie 70-90 PLN za balon, to ja nie wiem czy taniej nie wyjdzie zakup butli... W końcu z taką butlą napełnić można więcej niż 1 sztukę.. Okej, te cyferki są duże = sporo helu, trzeba też kupić sam balon do napełnienia, które wiadomo, że są różnej jakości, w różnych cenach itp., ale moim zdaniem 70 PLN to naprawdę drogo, cena zaporowa.
rumianek
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

Hmm, nic takiego nie pisałam, że 70-90 zł.
W BALONIKU napełnią Państwo balon foliowy 86 cm za 35 zł, a sam balon można zakupić u nas w sklepie - cyfry tej wielkości w cenie od 19,99 lub przynieść swój, jednak wtedy w razie nieszczelności nie uznajemy reklamacji.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

7 lat temu

Aa, no to już trochę lepiej Ktoś tam wcześniej pisał 70-90, dlatego się do tego odniosłam
ela55
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 4 lat temu

4 lat temu

rumianek pisze:
7 lat temu
Hmm, nic takiego nie pisałam, że 70-90 zł.
W BALONIKU napełnią Państwo balon foliowy 86 cm za 35 zł, a sam balon można zakupić u nas w sklepie - cyfry tej wielkości w cenie od 19,99 lub przynieść swój, jednak wtedy w razie nieszczelności nie uznajemy reklamacji.
Czy można również u Państwa zamówić balony z helem w większej ilości? Mają Państwo baloniki dedykowane na ślub/wesele?
ODPOWIEDZ