Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

pompowanie balonów helem

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Hej,

Czy ktoś się może orientuje czy gdzieś w Redzie (może jakaś kwiaciarnia?) albo Rumi można napompować balony helem? Mam na myśli dosłownie kilka balonów, więc raczej jakieś firmy dekoracyjno-ślubne odpadają
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Można sobie kupic butle z helem za ok 200zł ale jest go tylko na 50 sztuk
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Na ul. Puckiej róg Nowej jest firma (sklep) widać tam różne baloniki, to może tam, ponadto na Obwodowej jest (chyba) firma dekorujaca (Agata? Agnieszka?) różne imprezy (teraz to sie nazywa 'eventy")
zagadka
Znam to forum
95 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Marcin - tak, wiem, że można kupić,ale chciałam napompować dosłownie kilka baloników chociaż z drugiej strony w niektórych firmach ceny za pompowanie są tak wysokie, że nawet opłaca się kupić taką małą butlę
Romek - dzięki, że mi przypomniałeś o tej kwiaciarni (?) z balonikami.. zajrzę tam
Stanisław Żółkiewski
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 8 lat temu

7 lat temu

Na Derdowskiego widziałem sklep z balonami.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Tak ale ceny mają zabójcze
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

A możesz napisać jakie? Nie wiem, czy warto szukać gdzie indziej, czy tam podejść.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Taniej jest w Rumi w centrum handlowym na przeciwko Rossmanna. Sklep się nazywa bodajże Balonik. Tutaj balon cyferka z napompowaniem ok 70-90zł
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

redziaczki pisze:Taniej jest w Rumi w centrum handlowym na przeciwko Rossmanna. Sklep się nazywa bodajże Balonik. Tutaj balon cyferka z napompowaniem ok 70-90zł
Nie znam rynku balonowego. Czy to jest cena za jedną sztukę? Czy to jest jakiś specjalny balon? Duży? No bo cena jest powalająca.
Czy przypadkiem nie robią tam w balona nabywców balonów?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Jest to balon spory w kształcie cyfry ale fakt że ceny są kosmiczne
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

rumianek pisze:Można tam napompować każdą ilość balonów, po za tym jest tam mega dużo dodatków na wszystkie możliwe imprezki. Pompowałam tam baloniki na roczek mojej córeczki, bardzo długo wytrzymały i przede wszystkim były przepiękne. Po za tym super obsługa, babka była bardzo miła i świetnie mi doradziła. Naprawdę polecam
Rumianek, czyli ww post to taka sprytna kryptoreklama? Tak trochę nie ładnie, bo tu pisałaś o NICH w samych superlatywach, że swojej córce pompowałaś u NICH baloniki a tymczasem okazuje się, że wychwalałaś SWÓJ interes i pompowałaś U SIEBIE baloniki dla swojej córki ... na prawdę nie ładne posunięcie ...
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

ale po co ta cyferka ma się utrzymywać 2 miesiące. Ważne by wytrzymała dzień urodzin, no max z tydzień.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Huherko to akurat było o sklepie w Rumi
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

a Rumianek jest ze sklepu z balonami skąd? Jakby w pierwszym poście napisała, że jest przedstawicielką/właścicielką sklepu gdzie można u nich napompować te balony, bo o to pytała zagadka to by nie było problemu, a tak jakieś dzikie podchody są tu robione.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
rumianek
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 7 lat temu

7 lat temu

Sprytna to by była gdyby nie okazało się, że przyjaciółka skorzystała z mojego konta Dobrze że zauważyłeś, bo jestem w szoku,a dzięki Twojemu postowi Huherko, mogłam usunąć niespodziankę. Nie ukrywam, że liczą się dla mnie Wasze opinie, żeby się rozwijać i dać radość małym i tym dużym dzieciakom. Mimo wszystko miło mi za tamten post bo wiem, że opinia była szczera.

Jenak powracając do treści, którą chciałam przekazać:
"Kochani, nie możecie się sugerować cenami porównując balony festynowe z tym co sprzedaje się w specjalistycznych sklepach z balonami. Wytrzymałość balonów festynowych, które z pewnością nie jeden rodzic zakupił swojej pociesze jest oczywista: jakość foli balonowej oraz tak naprawdę zawartość % helu w balonie, wszystko przeważa za tym, że największy balonik utrzyma się kilka-kilkanaście godzin. W sklepie balonowym nie sprzedaje się takiego kiczu i wypełnia balony 100% helem (przynajmniej u nas), przez co można się nim cieszyć, w zależności od jego wielkości od 2 tygodni do 3 miesięcy. Ogromne cyfry balonowe po wypełnieniu helem, utrzymują się w powietrzu nawet ponad 2 miesiące. Zapraszamy do skorzystania z naszych balonowych usług.
Serdecznie pozdrawiam
BALONIK RUMIA"

A odnośnie wielkich cyfr, żeby uniknąć kosztu helu, którego mieści się w tym balonie naprawdę sporo i cieszyć się nim tylko jeden dzień można wypełnić je też powietrzem i np. zawiesić na ścianie. Jest jeszcze 3 opcja gdy chcemy żeby balon unosił się nam max tydzień, możemy wypełnić balon proporcjonalnie powietrzem i helem.
ODPOWIEDZ