Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zakup mebli - prośba o poradę

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Jarek

11 lat temu

Tak jak w temacie, stoję przed koniecznością zakupu kilku mebli. Oględziny w sklepach mam już za sobą, teraz czas na giełdy.

I tu moje pytanie: gdzie w okolicy są giełdy lub targowiska, na których można kupić meble? Jak z doajzdem? Może znacie jakieś giełdy meblowe w pobliżu? Podobno w Pruszczu jest duży wybór?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Sprecyzuj o jakie meble chodzi. Ja polecam małe sklepy/zakłady stolarskie np na drodze do kosakowa, są chyba ze 2-3 masz tam gotowe pozycje albo mogą coś wykonać na wymiar Ceny i jakość bardzo dobra.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Dokładnie, napisz jakie to mają być meble. W Pruszczu mają duży wybór, ale mebli do salonu to bym tam raczej nie kupił, ale znam osoby, które kupiły tam solidne krzesła.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Jeśli chodzi o meble tapicerowane to fajnie i niedrogo mają w Rumi na Dąbrowskiego w Domu Handlowym Ewa(obok Netto)
Jarek

11 lat temu

Nie poszukuję kolejnych sklepów i zakładów stolarskich, ale giełd i targowisk z meblami. Gdzie w okolicy są giełdy lub targowiska, na których można kupić meble? Jak z dojazdem? Może znacie jakieś giełdy meblowe w pobliżu?
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Gięłda meblowa jest w Pruszczu Gdańskim. Jest tam wydzielony duży sektor dla nich. Dostanie się tam wszystko, stołki, krzesła, stoły, kuchnie, sypialnie, komody i co tylko chcesz. O 9 rano w niedzielę są już wszyscy wystawieni, a giełda trwa tak do 13, potem się pakują
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

W Chwaszczynie na giełdzie też stoją z meblami .
Jarek

11 lat temu

tola i sad1 - wielkie dzięki za cenne wskazówki. A może jeszcze jakieś wskazówki dotyczące dojazdu? Czy giełda w Chwaszczynie jest także tylko w niedziele?
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

giełda w Chwaszczynie jest tylko w niedzielę do południa , najlepiej dojechać autem a autobusem to wiem że kiedyś znajoma jechała do tesko na pętlę na Karwinach i tam jest autobus. A inaczej nie wiem, sama niedługo będę szukać dojazdu .
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ja myślę, że spokojnie można dojechać na obydwie giełdy samochodem. W pobliżu są parkingi, fakt płatne jakieś 5-8 PLN za cały dzień(tak jest w Pruszczu) stawek w Chwaszczynie nie znam. Jedzie się w miarę szybko, ja do Pruszcza wyrabiam się w 50 min, do Chwaszczyna jakieś 30 min, zaznaczam, że ja muszę jechać wolno by mnie przyczepa nie wyprzedziła:) Ale z własnego doświadczenia wiem, że w Pruszczu giełda jest dużo większa i większy wybór jest wszystkiego, nie tylko mebli.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

sad1 pisze:giełda w Chwaszczynie jest tylko w niedzielę do południa , najlepiej dojechać autem a autobusem to wiem że kiedyś znajoma jechała do tesko na pętlę na Karwinach i tam jest autobus. A inaczej nie wiem, sama niedługo będę szukać dojazdu .
Do Chwaszczyna jeśli chodzi o komunikację to Z-etką!
Przystanek początkowy ma w Gdyni przy Hali Targowej.. dalej przez Karwiny, Chwaszczyno - aż do Żukowa (ew. Borkowa).
Szczegóły: http://www2.zkmgdynia.pl/index_rozklady.php?linia=Z
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Dziękuje , dobrze wiedzieć
Jarek

11 lat temu

Serdeczne dzięki za pomoc - w niedzielę wyprawa
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Meble tapicerowane robi miły pan w redzie. Mi zrobił sofę dla dzieciaka na wzór takiej z black red white która tam była za 1190zł a ja dostałem na lepszych materiałach za, jak dobrze pamiętam 800zł
lukasz8881
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

poszukaj w necie na tablicy i na ogłoszeniach na trojmiescie, czasem można znaleźć coś fajnego za przyzwoite pieniądze
ODPOWIEDZ