Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

fajerwerki

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

To, że komus nie podobaja sie fajerwerki w niedzielną północ to przeciez mozna zrozumieć. Nie trzeba takich osób poddawac krytyce.
Nie podzielam pogladu, że Polacy nie potrafia się bawić. Potrafią. Do wspólnej zabawy potrzebne są jednak pewne elementy...odpowiednia muzyka, konferansjer prowadzący i zachecajacy, może odrobina piwka i zabawa sie kręci.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Wypowiedzi nie związane z tematem zostały usunięte.

Wierzę, że to forum jest ciekawym miejscem rozmów, bo moderatorzy starają się pilnować poziomu dyskusji. Główną funkcją forum jest to, by było dobrym źródłem informacji użytecznych dla mieszkańców. Niestety, ale nie możemy pozwolić na wolną amerykankę. Tak samo jak codziennie usuwana jest masa reklam, tak samo postępujemy w przypadku wypowiedzi, które nie wnoszą istotnych treści merytorycznych.

Proszę zatem ponownie o kulturalne wypowiedzi, oraz odnoszące się bezpośrednio do tematu dyskusji.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Czy orientuje się ktoś czy jak w latach poprzednich będzie organizowany pokaz o 18 na łąkowej taki pokazowy?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

6 lat temu

Tu masz szczegółowe informacje:
http://www.nadmorski24.pl/kalendarium/o ... edzie.html
Pozdrawiam.
ppw
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

5 lat temu

Coś wiadomo na temat pokazu na Sylwestra w tym roku?Tak poza tym czy samodzielnie puszczacie również fajerwerki? Tak szczerze to sam nie jestem w stanie wyobrazić sobie sylwka bez puszczania fajerwerków.

Jeśli jednak mogę coś zasugerować....Kupcie sobie fajerwerki wczesniej w jakiejś hurtowni.Przed samym Sylwestrem sklepy mają niesamowitą wprost przebitkę na cenie fajerwerkow.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

5 lat temu

Ja osobiście wolę iść na publiczną imprezę i oglądać np miastowe fajerwerki ... szkoda mi kasy bo tak jak piszesz, szczególnie w okolicach sylwestra ich ceny są kosmiczne :P
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
ODPOWIEDZ