Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ginekolog

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
kaś
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

redzienka a możesz bliżej określić zakres cenowy usług pani doktor ?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

wiesz co,dawno nie byłam wstyd sie przyznać chyba z 2 lata,jak chodziłam to wizyta była 60zł,plus cytologia plus coś tam jeszcze także tą stówkę trzeba było mieć ,a teraz bratowa moja chodzi i z tego co mówiła to więcej to wychodzi.wiadomo przy każdej wizycie nie robisz cytologii,sama wizyta pewnie teraz z 70 zł,ale to tylko moje przypuszczenia.może któraś jest bardziej na bieżąco.
Redzanka
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zastanawiam się również nad wyborem lekarza ginekologa i mam z tym dylemat. A kogo polecacie dla kobiet chcących założyć rodzinę? Wiadomo, że każdy lekarz jest fajny o ile kobieta nie ma większych problemów a sama ciąża przebiega prawidłowo. A co w innym przypadku kiedy nie tylko delikatność, profesjonalizm ale również skuteczność się liczy...kogo tutaj byście polecili?
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Jako męzczyzna radzę lekarza który pracuje w szpitalu .
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

W gabinetach Dof-Med na Semeko przyjmuje dwójka ginekologów, w tym dr Chęćka, który był przez 20 lat ordynatorem w szpitalu w Wejherowie. Wizyta z cytologią kosztuje 110 zł, sama wizyta chyba 80 zł, ale nie jestem pewna. Jeszcze niedawno nie było w gabinecie USG, no ale chyba zdążyli się od tego czasu zaopatrzyć? :>
Redzanka
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dzięki za info
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ale to też wszystko prywatnie. Kiedy w tak dużym mieście bedzie jakis inny ginekolog na fundusz oprócz Pani Kozakiewicz Cerek..?
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Widocznie nie jest aż tak duże i atrakcyjne, aby specjaliści pchali się drzwiami i oknami.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

widocznie nie aż tak jak Toruń ;P
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

I po co ta uszczypliwość,rzecz jasna ,że nie jak Toruń,choć znam inne niewielkie miasteczka,gdzie nie ma takich problemów,więc to nie wielkość świadczy lecz co innego.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

a jakoś tak nie mogłam się powstrzymać ;) jak nie wielkość ,to zostaje kwestia atrakcyjności.widocznie lekarzom też nasza Reda się nie podoba ;(
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

na ten przykład zobacz takie Bojano-wieś albo Sierakowice też wieś choć bardzo duża,handel kwitnie,lekarzy jest dość i rozwijają się w zawrotnym tempie.Sierakowice to już dorosły do praw miejskich a nie chcą być miastem,a jak tam czyściutko,dużo sklepów i usług.Gdzie pies pogrzebany?
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Bojana nie znam,ale z Sierakowicami się zgodzę,ładnie tam i handel kwitnie.może tak jest ,że mają do większych miast daleko i polegają na sobie,a my tak jak pisaliśmy w innym wątku wolimy jezdzić do Gdyni,Wejherowa,Rumi.ale nie róbmy OT.ten problem jest już poruszony w innym temacie.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

słuchajcie minęło prawie pół roku,są nowi forumowicze,może znacie jakiegoś dobrego ginekologa,najlepiej na NFZ i jak najbliżej Redy?Jak dobry ale prywatnie to też piszcie ,może znacie ceny wizyty?
lelo
Znam to forum
85 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

redzianka pisze:słuchajcie minęło prawie pół roku,są nowi forumowicze,może znacie jakiegoś dobrego ginekologa,najlepiej na NFZ i jak najbliżej Redy?Jak dobry ale prywatnie to też piszcie ,może znacie ceny wizyty?
Ettt redzianka, mam nadzieję że nie poruszyłaś tego tematu po tym :lol:
lelo pisze:"by nowe życie nie rodziło się w bólu - wystarczy mi dać 800 zł " - ginekolog mojej żony :(
To był tylko taki żart :wink:

Pozdrawiam, Leszek.
ODPOWIEDZ