Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ginekolog

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
darog3
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

szukam dobrego ginekologa!pilne!
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

zerknij tu i nie pytaj skąd go znam w wieku 21 lat:P
http://www.dariuszwojcik.ginweb.pl/index.htm
marabutka
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Słyszałam,ze dr Kaczor (Przychodnia przy CK) jest dobrym ginem. przyjmuje takze prywatnie.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

jesli chodzi o ginekologa to aż mi sie wierzyc nie chce, że w takim dużym mieście jakim jest Reda jest tylko jeden jedyny ginekolog w przychodzi a zazwyczaj namaia na prywatne wizyty, gdzie pacjętki traktuje o wiele lepiej niż wtedy kiedy przychodzą sie leczyc za darmo
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Prywatny gabinet ginekologiczny jest też na Wojciecha przy sklepie spożywczym:) i sklepei obuwniczym;)
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Artur pisze:Prywatny gabinet ginekologiczny jest też na Wojciecha przy sklepie spożywczym:) i sklepei obuwniczym;)
http://katalog.pf.pl/Reda/Cerek-Bogus%C ... 0-m19.html

Można też tu poczytać: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... w=17146398
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

W alternatywie do powyższego linku można skorzystać z wyszukiwarki firm dostępnej na naszej stronie w prawym górnym rogu. Wystarczy wybrać zakładkę "Firmy" i wpisać "ginekolog".
Awatar użytkownika
Glider
Częsty Bywalec
420 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

16 lat temu

Zigi pisze:W alternatywie do powyższego linku można skorzystać z wyszukiwarki firm dostępnej na naszej stronie w prawym górnym rogu. Wystarczy wybrać zakładkę "Firmy" i wpisać "ginekolog".
Ten link dałem jako uściślenie wypowiedzi Artura, ponieważ nie wynikało z niej, że chodzi o gabinet pani Cerek.

A przy okazji, darog3 mogła by napisać, czy dalej szuka ginekologa, bo może niepotrzebnie się staramy.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Artur pisze:Prywatny gabinet ginekologiczny jest też na Wojciecha przy sklepie spożywczym:) i sklepei obuwniczym;)
Właśnie tam przyjmuje Pani o której mówiłam. W przychodni nie udzieli ci informacji, albo jest niemiła. Za to jak pójdzie się do niej prywatnie to wszystko jest ok. Rownież jak przychodzi do niej starsza kobieta to jest milsza niż dla młodej, która np. przychodzi na swoja pierwszą wizytę ( a taka wizyta dla młodej dziewczyny jest bardzo ważna) lub chce dopasowac srodki antykoncepsyjne i jest potraktowana trochę jak młoda puszczalska. Miałam taki przypadek, pomijając to, że "załatwiła" mnie w 5 min. i nie zrobiła zadnych badan.

Dlatego chciałabym miec jakiś inny wybór.. Nie każdego stać by leczyc sie prywatnie. A tej pani - ze względu na podejscie do pacjęta, nie brak wiedzy czy fachowości ( bo to ma)- nie polecam
darog3
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

dzieki serdeczne!bardzo mi pomogliście...
Canis Lupus
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Dorma pisze: Właśnie tam przyjmuje Pani o której mówiłam. W przychodni nie udzieli ci informacji, albo jest niemiła. Za to jak pójdzie się do niej prywatnie to wszystko jest ok. Rownież jak przychodzi do niej starsza kobieta to jest milsza niż dla młodej, która np. przychodzi na swoja pierwszą wizytę ( a taka wizyta dla młodej dziewczyny jest bardzo ważna) lub chce dopasowac srodki antykoncepsyjne i jest potraktowana trochę jak młoda puszczalska. Miałam taki przypadek, pomijając to, że "załatwiła" mnie w 5 min. i nie zrobiła zadnych badan.

Dlatego chciałabym miec jakiś inny wybór.. Nie każdego stać by leczyc sie prywatnie. A tej pani - ze względu na podejscie do pacjęta, nie brak wiedzy czy fachowości ( bo to ma)- nie polecam
Coś mi się zdaję, że o tej pani słyszałem od żony i nie tylko. Pani podczas wizyt w przychodni uwielbia zapisać jak najwięcej kartek wypisując na nich przeróżne usługi, byle tylko jak najszybciej osiagnąć limity NFZ i wtedy naganiać do gabinetu prywatnego (przykładowo umawia się z nią pacjentka na wypisanie kolejnych opakowań pigułek i zostawia książeczkę; z książeczki ubywa pięć kartek; a jak ktoś załatwi sobie incydentalnie pigułki u kogoś innego, to jest wielce obrażona).
Jak dla kogoś Puck nie jest końcem świata, to poleciłbym panią Chrostowską (namierzycie przez Google). Co prawda prywatnie, ale ceny wcale nie takie koszmarne, jakość obsługi i stosunek do człowieka nieporównywalne.
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Witam ,mam pytanie czy coś się zmieniło w tym względzie?Czy nadal na całą Redę jest jedna Pani doktor?Czy w dwóch pozostałych przychodniach jest też ginekolog.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Niestety też mam ten problem,brak wyboru.Od lat chodzę prywatnie do dr.Ciskowskiej do Rumi,ale nie zawsze mnie stać na wizytę prywatną,a co za tym idzie, za wszystkie zlecone badania muszę również płacić.Chciałabym iść na NFZ i być traktowana po ludzku,niestety do dr z przychodni nie wybiorę się ,ani prywatnie ani na fundusz.
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Ja też polecam dr Ostrowska- Ciskowska, przyjmuje też na nfz w Wejherowie, ale chyba nie przyjmuje już nowych pacjentów tam. Ma prywatny gabinet w Rumi na Żwirki i Wigury. Tylko nie zraźcie się jak będziecie do niej dzwonić bo przez telefon może wydawać się niemiła :)
U niej była moja pierwsza wizyta u ginekologa ze 4 lata temu, ona odkryła moją niedoczynność tarczycy (jest też endokrynologiem) no i w wakacje jak miałam jakieś dziwne plamki na nogi to ona mnie wysłała do odpowiedniego lekarza i martwiła się co się dzieje, a nie lekarz rodzinny.

Można powiedzieć, że chodzę do niej z przyjemnością i już kilku koleżankom poleciłam i też są zadowolone ;)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

tak ,masz rację dr.Ciskowska nie przyjmuje nowych pacjentek w Wejherowie,a prywatnie trochę drogo z wszystkimi badaniami i receptami wychodzi.Dlaczego jest tak mało ginekologów,w ogóle specjalistów na NFZ.jak przyzwoici i z podejściem do pacjenta to tylko prywatnie.
ODPOWIEDZ