Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

szewc

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Nie polecam tego szewca na Łąkowej. Zawsze zanoszę buty do szewca na Puckiej, a raz padało i nie chciało mi się tam iść, więc zaniosłam na Łąkową, ale niestety po tygodniu i tak poszłam na Pucką...z tymi samymi butami.Tak mi je "naprawiono" na Łąkowej :(
A poza tym śmierdzi tam papierosami, bo kopcą tam więcej, niż pracują.
Elka137788
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Czy ktoś wie co z szewcem na ul. Mickiewicza ? Został zlikwidowany czy przeniesiony ?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ten szewc na Puckiej jest niedrogi, sympatyczny, solidny i szybko naprawia. Sam często korzystam z jego usług.

Juz chyba o tym pisałem
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ten szewc na Łąkowej to najpierw naopowiada co i jak zrobi,że wszystko jest do zrobienia,a potem po kilku dniach idę odebrać buty i są niegotowe-tak było 2 razy,a to nie miał takiej klamerki do sandałków córki,a drugim razem pan stwierdził,że nie warto naprawiać(szew poszedł) tych butów,bo dołożę trochę i kupię nowe, ale chyba nie wie jak ciężko kupić buty nastolatce;)poza tym to chyba ja powinnam zdecydować i mógł mi to powiedzieć jak je oddawałam-zawiozłam do Gdyni do rymarza-oddałam rano i pod koniec dnia odebrałam gotowe
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A ten szewc przy łąkowej to jakiś lewy czy ok?
ceń dzień
Nefer85
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ja polecam Pana Maćka na Puckiej. Zanoszę buty do niego już wiele lat i jestem bardzo zadowolona. Bardzo przystępne ceny i zawsze powie co i jak i czy da się zrobić. Polecam!
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Jak szewc to zdecydowanie na Puckiej,na łąkowej jest drogi.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Ja też z Puckiej jestem zadowolona - kozaki były jak nówki
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

To prawda - szewc na Puckiej jest bardzo solidny.
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

goya pisze:Nie polecam tego szewca na Łąkowej. Zawsze zanoszę buty do szewca na Puckiej, a raz padało i nie chciało mi się tam iść, więc zaniosłam na Łąkową, ale niestety po tygodniu i tak poszłam na Pucką...z tymi samymi butami.Tak mi je "naprawiono" na Łąkowej
A poza tym śmierdzi tam papierosami, bo kopcą tam więcej, niż pracują.

Przecież ten szewc nie pali?
ceń dzień
mama33
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

oj, zdecydowanie polecam szewca z ul.Puckiej!! Jestem bardzo zadowolona. Moje buty przywrócił do życia, rzepy w kapciach synka wymienił...i to wszystko za naprawdę niewysoką cenę POLECAM!!!
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ksantypa pisze:
goya pisze:Nie polecam tego szewca na Łąkowej. Zawsze zanoszę buty do szewca na Puckiej, a raz padało i nie chciało mi się tam iść, więc zaniosłam na Łąkową, ale niestety po tygodniu i tak poszłam na Pucką...z tymi samymi butami.Tak mi je "naprawiono" na Łąkowej
A poza tym śmierdzi tam papierosami, bo kopcą tam więcej, niż pracują.

Przecież ten szewc nie pali?

No faktycznie ten szewc na łąkowej nie pali!!!tylko kopci jak parowóz i ten chłopak też
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

mama33 pisze:oj, zdecydowanie polecam szewca z ul.Puckiej!! Jestem bardzo zadowolona. Moje buty przywrócił do życia, rzepy w kapciach synka wymienił...i to wszystko za naprawdę niewysoką cenę POLECAM!!!
Szybko, niedrogo i solidnie. Ten pan pokazuje, ze chce pomóć klientowi. nie odsyła do sklepu po nowe. To jest wzór do nasladowania.
Brawo!!!
Ksantypa
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

spróbuje dla odmiany iść do tego z Puckiej jak tule dobrego o nim mówicie. A o tym z łąkowej ciekawe rzeczy słyszałam i to wcale nie związane z butami
ceń dzień
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Binka pisze:
Ksantypa pisze:
goya pisze:Nie polecam tego szewca na Łąkowej. Zawsze zanoszę buty do szewca na Puckiej, a raz padało i nie chciało mi się tam iść, więc zaniosłam na Łąkową, ale niestety po tygodniu i tak poszłam na Pucką...z tymi samymi butami.Tak mi je "naprawiono" na Łąkowej
A poza tym śmierdzi tam papierosami, bo kopcą tam więcej, niż pracują.

Podpisuje sie pod powyzszym tekstem. Z Łąkowej trafiłam ponownie na Pucką. dodam że jak reklamowałam robote u szewca na ŁĄkowej to nie chciał sie przyznać że to jego spaprana robota MASAKRA ! stwierdził że to niemożliwe że buty kleiłam u niego bo kleju nie widać wcale HAHA nic dziwnego - tyle go nałożył że nastepnego dnia sie porozklejały. Na szczescie przyjął reklamacje. Miły pan ale kiepski szewc.
Poleca z PUCKIEJ i nie tylko w sprawie butów. Pucka - szewc to prawdziwy fachowiec i w dodatku za przyzwoite pieniazki. Naprawiłam tam nie jedną pare butów i budke w wózku. No i bardzo sympatyczna obsługa.
ODPOWIEDZ