Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

szewc

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Nic nie rozumiem??
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

kto pozdrawia,jakie delki,jakie noże ,jakie obcasy?również nie wiem o co chodzi :)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

delkówRewal – delikatesów Rewal - tylko gdzie one są? Ale za to naostrzymy noże – może chodzi o to, że w Rewalu można naostrzyć noże i np. dorobić klucze?
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Chodzi o nowo otwieranego szewca na przeciwko delikatesów Rewal przy ul.Mickiewicza.Ma to być ponoć dobry fachowiec.Mam zdarte fleki także pewnie niedługo sprawdzę jakość i cenę usług.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Aa, czyli Rewal to sklep na Mickiewicza ... Wszsytko stało się jasne.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

diorka - koniecznie proszę o opinie :), z góry dzięki
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Teraz rozumiem;)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

co do tych delków to tak myślałam, że to delikatesy :)dzięki za przetłumaczenie na j. polski hehe
Andy32
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

hej ;) ale zamieszanie zrobiłem , przepraszam za "luzackie" słownictwo - dostosowuję sie do młodszego pokolenia heh;)
Tak dokładnie chodziło o szewca na Mickiewicza, kurde myśleliśmy ,żę oni gdzieś wożą buty i noże a tu się okazuje że wszystko robią na miejscu - no nieźle!
Czyli można podejść profesjonalnie do naprawy obuwia ;) a wygląda jak kolejny serwis komputerowy.
miłego dnia :wink:
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Też widziałam. Może sprawdzę, choc po doświadczeniu z szewcem na Łąkowej wolę od razu iś do sprawdzonego fachowca.
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja też na łakowa chodzę do szewca :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

"Tez"? A kto jeszcze napisał, że tam chodzi. Jak narazie nikt szewca na łąkowej nie polecił
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Tak naprawde jedyny dobry szewc w okolicy totaki dziadek z Rumi, zakład niedaleko wiaduktu, bardzo blisko dworca. Bierze śmieszne pieniądze, buciki oddaje wypastowane, czyste i zawsze konkretnie zrobione. Aż się nie chce wierzyć, że niekiedy nawet za 5zł wykonuje taka usługe.

A na mickiewicza to konował a nie szewc hehe :) Kiedyś oddałem tam buty i się moment rozkleiły. Skleić w ten sposób mogłem w domu sobie butaprenem....
Flikke
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam na forum, chcąc poprawić jakość świadczonych dla Państwa usług postanowiliśmy zbadać opinię na temat świadczonych usług.
Rozumiemy, że w dobie popularności internetu właśnie na forum możemy dowiedzieć się jak najwięcej na ten temat - oczywiście opinie te nie są jedynym wyznacznikiem - jak wiadomo w większości są wyrażane te negatywne, bo zadowolony klient rzadziej napisze. Jednocześnie udostępniamy adres mailowy a wkrótce stronę internetową oraz usługi dodatkowe z tym związane.
Co do wypowiedzi Pana Maximreality - niestety ten przypadek nie jest nam znany, miesiąc temu został zwolniony pracownik, po którym faktycznie zdarzyła się reklamacja- została uznana.
Oczywiście reklamacje zdarzają się w każdej baranży- w naszej uzasadnione SĄ uznawane, należy poprostu zgłosić się do zakładu na Mickiewicza. Ceny są adekwatne do jakości a z badań rynku wiemy,że do najwyższych nie nalerzą. Są poparte jakością i całym wachlarzem usług gdzie indziej nie wykonywanych.
Wydaje się nam trochę dziwna Pańska wypowiedź - ceny materiałów są tak wysokie,że wykonując usługi za "5zł" nasza konkurencja nie zarabia nic - proszę podać rodzaj usługi.
U nas klient dowiaduje się od specjalisty jak obuwie zostanie naprawiane - żadnych niespodzianek.
Pozdrawiamy mieszkańców Redy czekamy na dalsze opinie i zapraszamy ;)
phu Flikke
ewelina2424
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja nie czytając wcześniej opinii wysłałam męża do Szewca przy ul. Łąkowej z trzema parami butów i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Może usługi nie są za tanie ale to że jest blisko przemawia. Wcześniej naprawiałam buty w Rumi i ceny były porównywalne, a jakość znacznie gorsza.
ODPOWIEDZ