Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

szewc

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
AsTiRa
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

A powie mi ktoś, ile kosztuje wymiana fleków, u Pana na Puckiej?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

ok 15 zł, ale za to jak ostatnio oddałam buty do podbicia na fleki metalowe to mi jeszcze wypolerował porysowane obcasy. Na butach mam naciągniętą taką jakby koronkę. Po pewnym czasie przy czubku zrobiła mi sie w niej dziura i trochę było widac materiał pod sporem. I nawet to mi naprawił ( nie wiem jak, ale chyba tak ją naciągnął i delikatnie podkleił, że po dziurze ani śladu). W zimowych butach miałam trochę poździerane czubki to mi je tak podkleił jakąs czarną gumą, że nic nie było widac. Wszystko w cenie o nic nie musiałam prosic. Bardzo polecam tego pana.

Za to tego Pana na Łąkowej nie polecam. On się w ogóle na tym nie zna, mojemu mężowi zepsuł buty. Założę się, że raczej tego fachu nie posiada. Zresztą kojarze właściciela tego zakładu. Ma kilka sklepów odzieżowych. Jakoś za nim nie przepadam.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Zgadzam się z Dormą Pan w Ciechocinie na Puckiej to prawdziwy fachowiec,mojej zonie naprawił pięknie kozaki, śladu po pęknięciach nie widać, za to Pan na Łąkowej to jakiś cudak, opowiadał bajki jak to mi zdarty czubek naprawi a ogólnie bryndza jakich mało-nie jestem zadowolony z jego usług i nie polecam, może mu w rękach źle się buty trzymają bo ma na palcach tyle złota, że nie jedna z Pań tyle nie ma co on :P
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

potwierdzam, po opinii matki i sąsiadek, że szewc urzędujący przy Puckiej wykonuje świetną robotę i coś mi się wydaje, że fach ma już zapewniony:) Z kolei ten przy Łąkowej, to, aż dziw bierze... co on tam robi i z czego sie utrzymuje
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Po dzisiejszym dniu to już totalnie radzę omijać szewca na Łąkowej, ten człowiek co innego mówi przyjmując obuwie a co innego robi gdy oddaje, oczywiście kasują pieniążki na wejściu.
Od dziś nadrabiam drogi i przepraszam się z Panem na Puckiej :)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ryszard pisze:potwierdzam, po opinii matki i sąsiadek, że szewc urzędujący przy Puckiej wykonuje świetną robotę i coś mi się wydaje, że fach ma już zapewniony:) Z kolei ten przy Łąkowej, to, aż dziw bierze... co on tam robi i z czego sie utrzymuje
Właściciel utrzymuje się pewnie z innych sklepów. Na terenie Redy ma ze cztery.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Potwierdzam że szewc z ul.Puckiej jest super fachowcem!
HAns
Znam to forum
117 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

zona tylko i wylacznie na puckiej naprawia obuwie i jest zadowolona
pozdr
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Tylko że tam nie ma uczni którzy by się nauczyli fachu.
Andy32
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

hej ,my także szukamy miejsca ,gdzie na zimę buty podkujemy. czy ten szewc na łąkowej jest drogi?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Andy32 pisze:hej ,my także szukamy miejsca ,gdzie na zimę buty podkujemy. czy ten szewc na łąkowej jest drogi?
nie znam o nim żadnej pozytywnej opinii, przeczytaj choćby opinie powyżej. Najlepsze recenzje, także moich bliskich zbiera Szewc przy ul. Puckiej, za urzędem miasta (po tej samej stronie ulicy)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Andy32 pisze:hej ,my także szukamy miejsca ,gdzie na zimę buty podkujemy. czy ten szewc na łąkowej jest drogi?
Nie wiem czy jest drogi.. wiem, ze jest beznadziejny
Inus89
Forumowicz
77 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Latem chciałam dorobić pasek przy sandałkach i byłam 3 razy u szewca na łąkowej, za każdym razem szewca nie było i facet który tam siedział (taki jakiś dziwny- nie wiem jak to opisać ;) ) mówił żebym przyszła jutro :[ w końcu się wkurzyłam i sprzedałam butki na allegro :D
Ale pan na puckiej świetny fachowiec, do tego tani :)
Byłam już nie raz tam z butkami. Szkoda tylko, że to tak daleko ;)
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Zdecydowanie szewc na Puckiej,na Łąkowej drogo i jakość usług niska.
Andy32
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Heej ho! w 2011stym przeszliśmy siędo delków Rewal i znaleźliśmy zakład gdzie naprawiają buty, puki co nie mamy zdartych obcasów, ale za to naostrzymy noże ;) zawsze to bliżej jak do Oszołoma.
pozdrawiamy!
ODPOWIEDZ