Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Zajęcia dla maluchów

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Witam, czy ktoś może mi poradzić gdzie można zapisać 3 latka na jakieś ciekawe zajęcia fakultatywne? Synek nie chodzi do przedszkola, a chciałabym by robił coś ciekawego, stymulującego i był między dziećmi. Zależy mi, aby to było w Redzie, gdyż nie mamy możliwości dojeżdżania. Dzięki!
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Dobre pytanie tylko w Redzie nic chyba takiego nie ma, też myślałam o takich zajęciach już w tamtym roku ale jedyne co znalazłam to zajęcia w klubie bobasa w przedszkolu czy w klubie maluszka w Baśniowym Gaju. W pierwszym przypadku nie odpowiadały nam godziny a w drugim dziecko nie było zainteresowane zajęciami tylko basenem z piłkami
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Dołączam się do pytania, niekoniecznie w Redzie i dla 4 letniego dziecka?
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

No mój ma 3,5, więc mogliby sie razem bawić. Naprawdę tu nic nie ma? Może w bibliotece? Kościół mógłby pomysleć o najmłodszych, takie piekne salki mają.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Może MOKSIR coś organizuje? jakieś zajęcia sportowe?Na ich stronie www nic nie znalazłem...
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Takim maluchom, to pewnie tylko w punktach przedszkolnych coś organizują. W MOKSiR i parafiach starsze dzieci mają spotkania i wycieczki. Za duża odpowiedzialność, aby takimi małymi dziećmi się zajmować, tak myślę.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Na krzyżówce Gdańska-Gniewowska robią jakąś salę zabaw dla małych i dużych(tak jest napisane) może tam coś będzie?nie napisali jeszcze kiedy otwarcie.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

A był ktoś w Wejherowie obok Zrywu? Jak to w środku wyglada, bo z zewnątrz nieźle ale nie miałem jkaoś czasu zajrzeć
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Najlepsza sala zabaw w okolicy, cztery poziomy, mnóstwo zabawek, 5 czy 6 zjeżdżalni nawet 2 latek sobie tam poradzi.moja chodzi na cały dzień i sie nie nudzi, a najlepsza jest cena bo we wtorki i czwartki 9 zł za cały dzień jak kupisz bilet do 15. No i organizują różne zajęcia. Mamusia może wypić kawkę lub skorzystać z mini siłowni. Cholera wyszła mi reklama:-)
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

@julik, zgadzam się z Tobą w 100% Ja polecam wcześniej zadzwonić, bo jak mają komplet to nie wpuszczą - takie przepisy... a teraz w wakacje jest dużo grup zorganizowanych.

@Binka gdzie tą sale dokładnie robią?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

baner wisi w pasażu naprzeciwko mięsnego K&K-zaraz obok lumpeksu
ODPOWIEDZ