Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Okulary przeciwsłoneczne

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Poradźcie - gdzie dostanę w marę dobrej jakości a nie w kosmicznej cenie okulary przeciwsłoneczne? ( tzn. do 150zł)
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Np. w Grecji. Za 5 euro kupisz Ray Ban'y.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

dorka04 pisze:Poradźcie - gdzie dostanę w marę dobrej jakości a nie w kosmicznej cenie okulary przeciwsłoneczne? ( tzn. do 150zł)
Choćby w Vision Express. Modele są w różnych cenach - od 20 zł do 2000 zł albo i więcej.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

dorka04 pisze:Poradźcie - gdzie dostanę w marę dobrej jakości a nie w kosmicznej cenie okulary przeciwsłoneczne? ( tzn. do 150zł)
W Wejherowie na ul: 12 marca - niedaleko Placu Wejhera jest taki zakład optyczny - z tego co widziałem mają sporo okularów przeciwsłonecznych (z polaryzacją).
Trafiłem tam przez przypadek będąc na spacerze - i zajrzałem bo interesowały mnie szkła kontaktowe - no i gostek cenę dał też przyzwoitą!

PS: Nie znam numeru lokalu ale naprzeciwko jest hotel marmułowski (albo jakoś tak)
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Dzięki bardzo.
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Zakład w Wejherowie należy do pana Szeleżyńskiego, w tamtym kierunku to chyba najlepszy wybór. Jeśli chodzi o Gdynię - tylko Lewandowski na Starowiejskiej. Nie znam towaru z "sieciówek", ale raczej nie mają dobrej opinii...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

W "sieciówkach" jest dokładnie taki sam towar, jak u pana Lewandowskiego czy pana Szeleżyńskiego. Nie sądzisz chyba, że ci panowie samodzielnie wykonują oprawki do okularów słonecznych.
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Oczywiscie, ze nie, to raczej sieciówki mają towar robiony na swoje zamówienie, marki wewnetrzne, których nie ma nigdzie indziej, a klasyczne optyki naturalnie zaopatruja sie u tych samych dostawców.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1981 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Tosca, od lat korzystam z usług wielu optyków - i tych dużych sieciowych i tych mniejszych, "rodzinnych". Naprawdę mają to samo, jeśli chodzi o jakość Co więcej, wybór w sieciówkach jest jednak większy, bo takie sklepy mają większą możliwość zamówienia towaru na półkę. Małym optykom się to nie opłaca, więc zrozumiałe jest, że niekiedy trudno tam znaleźć coś sensownego. Natomiast nie bardzo rozumiem, skąd wniosek, że towar w sieciówkach nie ma dobrej opinii? Czy Ray Bany z Vision Express są inne (gorsze?) niż od pana Lewandowskiego?
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Nie o to mi chodziło, RayBan to RayBan. Raczej myslałam o markach wewnętrznych - zwykle tańszych, np. u Fielmanna mało jest znanych marek, głównie oprawki firmowane ich logo, które nie są najlepszej jakości. Nie wiem jak słoneczne, bo nie miałam do czynienia. Nie znam też asortymentu Vision Expresu, dlatego pomyślałam, ze jak sieć, to maja tak jak fielmann własna markę (jak Biedronka, czy Lidl, produkty robione tylko dla nich ).
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

jejku , problem z okularami ? miesiąc temu byłam w CCC i tam kupiłam okulary przeciw UV za 50 zł, a teraz dla posiadaczy karty CCC jest 40 % zniżki .
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Tosca pisze:Zakład w Wejherowie należy do pana Szeleżyńskiego,
Oj nie - nie o ten zakład mi chodziło - pan Szeleżyński - niestety ale ma bardzo drogo!!!
Ja kupiłem szkła kontaktowe w takim małym zakładzie na 12 marca.. ale nie znam dokładnego adresu..
Vis a vis jest hotel/restauracja .

A jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne - te w sieciówkach typu CCC - może i ładne ale na 99% nie mają polaryzacji a i ten filtr UV to bardziej chwyt marketingowy niż fakt! choć niektórzy mówią że nawet zwykła szyba już jest filtrem UV....
Awatar użytkownika
sad1
Bywalec
164 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

moje maja polaryzację i nie mam powodu do narzekań , sieciówki nie drukują ulotek do produktu ale producent .
Zielony123

10 lat temu

Optyk Express ul. 12 marca 240
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Zielony123 pisze:Optyk Express ul. 12 marca 240
Faktycznie - było tam coś na szybie takiego - Optyk Express..
ODPOWIEDZ