Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Periodontolog

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Aika
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Czy jest w naszej okolicy dobry specjalista zajmujący się leczeniem paradontozy? Może istnieje poradnia posiadająca kontrakt z NFZ?
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Chyba chodzi o paradontologa. Moja żona ostatnio korzystała z usług paradontologa w Oral-Med w Rumii. Z tym, że trzeba zaznaczyc, że ta przychodnia nie należy do tanich. Ja z kolei od 18 lat korzystam z usług dr Nowakowskiego, który ma gabinet na ul.Jaśkowa Dolina w Gd-Wrzeszczu, trochę daleko, ale dzięki niemu stan mojego uzębienia i dziąseł poprawił sie w znacznym stopniu. Niestety, nie wiem kto ma kontrakt z NFZ.
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Przepraszam za swój błąd we wpisie wyżej, nie miałem racji, gdy zwracałem uwagę, że nazwa periodontolog jest nieprawidłowa. Jest prawidłowa i właśnie taka powinna byc używana. Trochę mi głupio, że przez tyle lat korzystam z usług stomatologa tej specjalności i używałem błędnej nazwy. Może dlatego, żę kiedyś częściej funkcjonowało określenie "choroby przyzębia" i specjalista od chorób przyzębia. Tym niemniej pozostałe informacje w moim poście są prawdziwe i aktualne, mam nadzieję, że mogą byc dla kogoś pomocne.
ODPOWIEDZ