Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

jakie przedszkole?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
misiek
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Mój synek niedawno skończył roczek i czas zapisać go do przedszkola. Czy ktoś z państwa może mi któreś polecić?
misiek
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

to już po roku życia się zapisuje teraz:)?
Kiedyś było na 3 latka

Ale słyszałam ze teraz do lepszych szkół i przedszkoli z powodu przepełnienia rodzice zapisują nawet nienarodzone dzieci - taka jest kolejka .. To trochę chore.

A jesli chodzi o przedszkole, które wybrać w Redzie to jeśli to ma być publiczne to i tak będa patrzeć na Pana miejsce zamieszkania. Przyjmują tylko z rejonu, chyba , że jest miejsce, ale naogól nie ma :)
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Najlepiej najbliższe. Ale widzę, ze tu gra ambicja - ja po roczku to nawet nie myślałam jeszcze o przedszkolu. Osobiście nie znam tylko tego na Gniewowskiej. Z pozostałych polecam prywatne na ul. Norwida. Oprócz tego, że mojemu synkowi bardzo się podoba, to ja je sobie chwalę za to, że można się tam wspaniale "dogadać" i są bardzo elstyczni. Mają dużo dodatkowych zajęć dla dzieci. Młode panie przedszkolanki są (jeszcze) bardzo przejęte swoją pracą. I w ogóle jest tam sympatycznie.
elal
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

16 lat temu

Witam :)
Jestem mamą trzy i pół rocznego chłopca. Chcę zapisać go do przedszkola w Redzie - nie mieszkam tam i to chyba jest problem. Na pewno jeśli chodzi o przedszkola publiczne. Znalazłam adres do przedszkola prywatnego przy ul.Norwida, ale niestety nic na jego temat nie wiem. Przeczytałam wyżej wypowiedź jednej z Was - opinie pozytywne. Powiedzcie mi, proszę jakie są ceny i co w nich się mieści - chodzi o dodatkowe zajęcia itd.
Będę wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam :-)
ODPOWIEDZ