Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Lidl w Redzie

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Może ktoś wie czy i kiedy będzie czynny Lidl w Redzie? Nie brakuje mi tego sklepu, ale słyszałam, że brak jest wyjazdu. Ciekawe kto pozwolił na budowę bez projektu dojazdu?
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Ekhm...miał być otwarty pod koniec września, ale wydaje mi się że wrzesień był juz trochę dawno temu :] ale może się mylę.. :]

Mi tego sklepu tez nie brakuje, ale skoro już takie szkaradztwo wybudowali to niech chociaż działa...
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Lidl otworzą w momencie oddania do użytku drogi wyjazdowej - na Obwodową... taka informacja pojawila się dzis na "konkurencyjnym: forum..

ale jak na razie - z tą ulicą są w polu.
Artur

17 lat temu

Wilma pozwolił stary burmistrz Redy Stanisław Wicki czy jak mu tam sie nazywa...
Gość

17 lat temu

z ulicą nie są w polu. jej budowa została rozpoczeta, jest nawet pare metrów... z tym, ze kolejna budowa wymaga dokonczen rozpoczetych budow bloku semeko... tego cholernie dlugiego z bialych pustakow bodajze, bo poki co teren ogrodzony wokol niego uneimozliwia stworzenie czy tez dokonczenie omawianej drogi
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

aisne pisze:Ekhm...miał być otwarty pod koniec września, ale wydaje mi się że wrzesień był juz trochę dawno temu :] ale może się mylę.. :]
A powiedziano pod koniec którego września? Bo przecież przed nami jest następny wrzesień, a potem następny i następny :P U nas tak terminy można przekładać w nieskończoność :x
Gość

17 lat temu

ja słyszałem jeszcze niedawno wersje 15 marca:P
a teraz ponoć już jest znow inna
Gość

17 lat temu

Z tego co ja wiem mieszkancy semeko nie zgadzaja sie na to by droga dla samochodow dostawczych przebiegała obok ich domów. W sumie wcale się im nie dziwię. podobno sprawa lidla ociera sie juz o postepowanie sadowe....Póki nie bedzie drogi dojazdowej i wyjazdowej lidl nie bedzie otwarty...a to sie moze sporo ciagnac
źródło; zasłyszane z ulicy
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Na pewno część mieszkańców jest za nowy Lidlem, bo w końcu spory market blisko domu, a Ci, co mieszkaliby najbliżej są mniej zachwyceni.

Inwestor chyba nie do końca przeanalizował wszystkie "ZA" i "PRZECIW" wybierając miejsce na swoją inwestycję.
Awatar użytkownika
Artur1969
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

No i może parę , kilka osób dostanie robotę, pracę blisko domu......
Pozdrowionka......
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Zastanawiam się, jak tym sieciom sie to opłaca, bo jak bywam w Lidlu w Rumi, zawsze jest mało ludzi, a ja coraz mniej mam w koszyku, jak podchodzę do kasy. Wcale nie jest tak tanio, a jak kupiłam chusteczki do nosa, to prawie starłam skórę z nosa. Ten w Redzie jest w sumie blisko tego w Rumi. Przy Hutniczej budują nowy Plus, a ten przy Morskiej świeci pustkami. Nie rozumiem tego, ale chyba nikt by nie dokładał do interesu. Nie jestem pewna, czy jeszcze są jakieś zwolnienia podatkowe dla tych sieci, bo może to wyjaśniłoby sprawę?
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

A może taki market to pralnia pieniędzy?? W każdym razie Lidl jest dobry, bo jest tani. A alkohol to jest tam bardzo tani!!
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Dwa lub trzy tygodnie temu byłam w Lidlu w Rumi i strasznie w nim śmierdziało. Myślałam, że wysiadły lodówki, nie miałam ochoty na kupno jedzenia. Kiedy zapytałam kasjerkę, czemu tak śmierdzi, to powiedziała, ze z kanalizacji. Serdecznie im współczułam, ale teraz`współczuję jeszcze bardziej, bo zajechałam w piątek, a tam dalej śmierdzi, tylko mniej intensywnie. Może te brudne pieniądze tak śmierdza przed wypraniem :D
Saszka

17 lat temu

sklep w którym śmierdzi za przeproszeniem fekaliami z kanalizacji omijałabym z daleka ... ciekawe co na to Sanepid? ... :?
Awatar użytkownika
Wilma
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

17 lat temu

Tak właśnie zrobiłam, pierwszy raz uznałam, że awaria wszędzie może się zdarzyć, a po drugiej wizycie pożegnałam rumskiego Lidla. Poczekam na ten w Redzie :lol:
ODPOWIEDZ