Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Felgi - regeneracja

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Jarek

10 lat temu

Czy ktoś z Was regenerował felgi samochodowe? Oczywiście w okolicy. Interesują mnie adresy oraz koszty i opinie o takiej usłudze. Problem dotyczy typowych felg stalowych.

W tych moich na pewno nie wszystkie wymagają prostowania, ale jakieś czyszczenie (piaskowanie) na pewno im się przyda. Może jeszcze rzetelne malowanie?
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Jarek, jeśli chodzi o regenerację felg to najbliżej masz do Nirfi - vis a vis Szkoły Zawodowej na Gdańskiej, a ceny to już zależą od stopnia uszkodzenia bo w grę może wchodzić wiele spraw : prostowanie, czyszczenie, malowanie, spawanie - nie da się powiedzieć bez weryfikacji
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Ja regenerowałam sama W Leroy pan mi wybrał dwa rodzaje papierów ściernych grubszy, cieńszy, na Gdańskiej kupiłam puszkę Boll'a do felg (na 2x pomalowania czterech felg starczy 0,5 l, bo mi z litrowej puszki zostało 2/3), rozpuszczalnik, by odtłuścić przed malowaniem, pędzel, pół dnia w piwnicy (lakier bardzo szybko schnie) i felgi jak nowe. Koszt ok. 40 zł. Od razu zaznaczam, że miałam tylko pordzewiałe, bez potrzeby prostowania.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ja dodam od siebie, że nieraz przy mocno skorodowanych opłaca się kupić felgi lekko używane. Ja za 80zł/szt. Kupiłem prawie nowki na zimowe kapcie.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Jarek

10 lat temu

RECIECH, serdeczne dzięki za wskazówki. Wezmę więc jedną pod pachę, podejdę tam i popytam. Nawet nie spodziewałem się, że tak ciężko o tego typu usługę. A gdyby tam nie wyszło... Ktoś jeszcze robi felgi.

Goya i redziaczki... Dziękuję, oba rozwiazania wziąłem pod uwagę
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Jarek, gdyby tam się nie udało - a będziesz w 3mieście, to polecam jeszcze np. 3 firmy, które są specami w felgach : CNF Rapidex na Osowej (przy obwodnicy), AUTO GUM Gdańsk przy Hynka 101, AUTODROM Sopot, Brodwino ul. Obodrzyców, potem już tylko TUJKO przed Pruszczem na Trakcie Św. Wojciecha, ale to już daleko... to są w branży najlepsi specjaliści do felg w naszej okolicy pzdr i powodzenia !
Jarek

10 lat temu

Dzięki raz jeszcze
ODPOWIEDZ