Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Proszę o pomoc w sprawie pediatry

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Czy możecie polecić jakiegos dobrego pediatre w Redzie, albo odradzic-to tez cenna informacja:)? Moja "sprawdzona" dr Hazuka wlasnie odeszla na zwolnienie i juz nie wroci:(
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

dr Hazuka to tez lekarka mojego dziecka,tak rzadko chodzimy ,że nawet nie wiedziałam,że odeszła.hmm pewnie nas przydzielą do innej.Mnie pasuje każda oprócz dr Jackiewicz.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Prywatni też Cię interesują, czy tylko NFZ?
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

tylko NFZ
Awatar użytkownika
liliana
Znam to forum
93 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

redzianka pisze:..............każda oprócz dr Jackiewicz.
hej Redzianka, niesamowite ale pierwszy raz sie z toba zfadzam w 100% :) ja tez malo biegam po pediatrach, pojawiam sie czesciej po recepty na mleko. dr Hazuka od dzis jest na zwolnieniu... mysle ze ciaza????
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

hahah,to nie takie niesamowite,wbrew pozorom nie jestem taka zła,pewnie w niejednym byśmy się jeszcze zgodziły.pozdrawiam
kierek28
Forumowicz
47 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

Osobiście mogę szczerze polecić dktr Chuchałe z Gościcina. Nie będę się rozpisywał na temat ogromu pozytywnych opinii na temat Pani pediatry - można łatwo znaleźć opinie w internecie. Osobiście również jesteśmy z Redy, ale z synkiem jeździmy prawie od narodzin do dktr Chuchały. Przyjmuje w przychodni w Gościcinie (mają kontrakt NFZ). Dla nas Pani Chuchała to pediatra z pasją, ogromną wiedzą i odpowiednim podejściem. Szczerze polecam :)
makarena
Znam to forum
123 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Zawsze byłam zadowolona z dr Ewy Cackowskiej,przychodnia na Łąkowej.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Nas też dr Hazuka osierociła :( A właśnie może wiecie dlaczego? Jakoś ciąża mnie nie przekonuje.
Na razie będziemy chodzić do dr Kąkol, chociaż nie jestem z tego zbyt zadowolona.
słucham zza płota...
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

odradzam dr Krawczuka, zdecydowanie za to polecam doktora Lemkę z Rumii, odnośnie dr Chuchały mam mieszane uczucia... to prawda widać w jej pracy pasję, wiedzę i podejście ale jakoś moich dzieci nie wyleczyła... kojarzę w jej przypadku zawsze długą listę leków i elaboraty... z informacją co kiedy i jak brać.... Mam własne zdanie, że nie można dawać szczególnie dzieciom więcej niż dwa lub trzy leki gdyż interakcje pomiędzy tymi lekami są nieprzewidywalne...
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Dlaczego odradzasz Krawczuka? Mojego synka postawił bardzo szybko na nogi po niewłaściwym leczeniu innego pediatry. Wielu znajomych chodzi do niego od lat i nie mają zastrzeżeń.
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

A mojego synka wręcz odwrotnie -"położył" i tylko dzięki intuicji żony i szybkiej reakcji innego lekarza uniknęliśmy długiego leczenia szpitalnego. NIe przekonuje mnie jego postępowanie związane z zapisywaniem antybiotyków w każdym przypadku, ale to moje zdanie - masz prawo mieć inne.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Co do dr Krawczuka mam podobne doświadczenia co narek. I nie polecam.
słucham zza płota...
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

A ja chodzę z dziećmi od 10 lat do dr Kąkol i jestem bardzo zadowolona. Jeśli jej nie ma (co jest na prawdę rzadkością) to do dr Cackowskiej. Obie te lekarki są na prawdę bardzo miłe i skuteczne i mają podejście do dzieci.
MagdalenaW
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

:( nie często chodzę ze swoimi bliźniakami do lekarza, jednak od samego początku była ta właśnie p. Hazuka wg nas najlepsza. Niestety nie mamy żadnej alternatywy teraz :(
ODPOWIEDZ