Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nauka jazdy

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Kasia33
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Witam serdecznie ! nie wypowiadam sie na temat szkoly Rondo bo nie uczeszczalam ale prawo jazdy zdalam po ukonczeniu kursu w Jankarze :lol: Nie wiem jak inni ale moja instruktorka byla bardzo wyrozumiala i mila ! Jedynym minusem to plac na ktorym sie cwiczny :? nie przyciaga uwagi, i nie zacheca jakos specjalnie a moze nawet troche odstraszac... plac do jazdy Rondo ma zdecydowanie lepszy i ladniejszy no ale przeciesz uczymy sie tam tylko jezdzic samochodem prawda? :lol:
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1796 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Dorma pisze:Fajna reklama kopapika, tylko chyba nikt za nią nie płacił.
Byćmoże ... ale ja się podpisuję pod to co napisała kopapika. W Jankarze faktycznie robienie prawka to sama przyjemność. Na temat Ronda słyszałem kilka niepochlebnych opinii, dlatego tam nie poszedłem.

A co do placu manewrowego, (o ile dalej jest to ten plac węglowy) to specjalnie za śliczny on nie jest, ale pachołki i pasy są, górka do podjazdu też jest, a uliczki wokół samej ciepłowni bardzo fajnie symulują uliczki na mieście, trochę poparkować można, pozawracać, a że nie ma tam ruchu to wszystko na spokojnie :)

Ps, to moja opinia, żeby mnie nikt nie oskarżył o to, że im za darmo reklamę robię :P
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Kasia33
Początkujący
12 postów
Początkujący
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Dobrze ze napisales ostatnie zdanie Huherko :lol: bo na tym forum po jednym dniu juz widze ze padaja tu ostre oskarżenia o darmowa reklame lub anty reklame
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Kasia, nie denerwuj się tak. Po prostu w większości przypadków taka opinia o użytkownikach chwalących w pierwszym poście jakiś lokal lub firmę zwyczajnie sprawdza się. A Ty dodatkowo jeszcze podałaś stronę Verony (co nie jest częste przy zwykłych opiniach nt. lokali gastronomicznych). Ludzie zwyczajnie reagują nauczeni poprzednimi przypadkami.
Niemniej, skoro w Twoim przypadku tak nie jest, to witamy w gronie forumowiczów :)
kopapika
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Kasia33 pisze:Dobrze ze napisales ostatnie zdanie Huherko :lol: bo na tym forum po jednym dniu juz widze ze padaja tu ostre oskarżenia o darmowa reklame lub anty reklame
Dziękuje Kasiu za wsparcie. Juz myślałam, że forum jest tylko do wylewania swoich żali i niezadowolenia i nie można napisać nic pochlebnego. -bo od razu "padaja oskarzenia o reklame. pozdrawiam
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

tak z innej beczki, dziś natknąłem się na plakat w spożywczaku, jakiejś nowej szkoły jazdy... czy na tym naprawdę zarabia się takie kokosy... skoro na Redę mamy już 4 takie przedsiębiorstwa, z czego 2 stosunkowo duże Rondo i Jankar... ?
o2
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Robił ktoś z Forumowiczów prawo jazdy kategori "A" w ośrodku Jankar???. Chciałbym się dowiedzieć jak podchodzą do osób które w życiu na motorze nie jeździły :roll: . Czy są cierpliwi i potrafią nauczyć??.
Chodzi mi też o to czy w przeciągu tych 20 godzin praktycznej jazdy (jakie są w cenie takiego kursu) instruktorzy są w stanie nauczyć i przygotować kursanta do egzaminu państwowego...i nie chodzi mi tu o teorie ale o praktyczną nauke jazdy. Zaznaczam, że chciałbym się nauczyć jeździć na motorze, ale w życiu na żadnym nie jeździłem. :wink:
Z góry Dziękuję za odpowiedz.
ODPOWIEDZ