Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Problem z pralką whirpool awo/c 61203p

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Witam,
Wczoraj zakupiłam pralkę whirpool awo/c 61203p wszystko podłączyliśmy i przy nastawieniu prania pierwszego tzw pustego (zgodnie z instrukcją) zapalają sie kontrolki wszystko działa i po chwili wyskakuje błąd F23 przy czym pralka nie wydaje żadnego odgłosu nic się nie dzieje. Czy ktoś się orientuje co to moze oznaczać w internecie szukaliśmy jakiejś podpowiedzi ale nic konkretnego nie znaleźliśmy. Powoli zaczynamy się zastanawiać czy sprzedano nam wadliwy sprzęt a zakupu dokonaliśmy w znanej sieciówce zajmującej się sprzedażą RTV AGD. Jesli jest ktoś ma jakiś pomysł to prosze piszcie.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

a w instrukcji nie ma?a i czy na pewno usunęliście blokady bębna? mój kolega w ten sposób uszkodził pralkę(jeszcze nie było wyświetlaczy )

http://www.videotesty.pl/m/pliki/instru ... .pl%29.pdf
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

zabezpieczenia zostały usunięte dzwoniliśmy do serwisu whirpoola okazało się ze sprzedano nam pralke z uszkodzoną grzałką. Teraz czekamy aż przyjadą i nam ją wymienią. Parodia kupić ze sklepu coś co jest zepsute...
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Nie zgadzajcie się tylko na spisanie reklamacji i wymianę grzałki !
Pralka podlega całkowitej wymianie na nową !

... ponieważ zdarzają się takie manewry sklepów by upłynnić wadliwy towar
( a byłem raz świadkiem podobnej sytuacji )
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Tak pralkę chcemy zwrócić lecz będzie to trochę trwało dopiero w przyszłym tygodniu przyjedzie z serwisu osoba która oceni wadliwość pralki i wystawi nam dokument umożliwiający zwrot pralki w sklepie w którym ją zakupiliśmy oczywiście sami musimy ją zawieść wtedy wszystko zostanie załatwione od reki( mamy taka nadzieję) bo jeśli będziemy czekac na odbiór sklepu to potrwa to co najmniej miesiąc...Już mi się odechciało posiadania nowej pralki...
ODPOWIEDZ