Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

dworzec autobusowy gdzie jest przystanek

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

gdzie jest dworzec autobusowy? jadę do pucka i nie wiem czy to pod dworcem czy kolo lidla? czy jak?
http://www.e-podroznik.pl/public/search ... opId=-1073 i czy ten rozkład jest ok?? dojadę Olimpik albo Pomorska komunikacja samochodowa??
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

To może po kolei. Gdzie chcesz dojechać i skąd? W Redzie nie ma czegoś takiego jak dworzec autobusowy. Na stronie głównej e-reda.pl (z prawej strony) masz taki blok "zaplanuj podróż". Wpisz skąd, dokąd, kiedy, to ci pokaże, jak dojechać.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Z Redy do Pucka wszystkie Busy zatrzymują się na pewno koło lidla na przystanku, wiem, że jakieś także zatrzymywały się przy kościele na Gdańskiej
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Do Pucka jeździ wejherowski PKS linia 656 dłuższa (przez rózne wsie) i 650 . Musisz sprawdzic na stronie PKS co i jak.

Uwaga! Gdy nie pomachasz kierowcy, to sie nie zatrzyma. Przerabiałem to już.
sloneczko84
Ja tu zaglądam
33 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

dzięki, znaczy pks wejherowo mi nie pasuje, pytałam raczej o takie prywatne male busy, albo te pomorskie przewozy samochodowe...czyli koło lidla, a jak zaczyna trase w redzie Olimpic z dworca to tam gdzie autobusy zkm??
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

sloneczko84 pisze:dzięki, znaczy pks wejherowo mi nie pasuje, pytałam raczej o takie prywatne male busy, albo te pomorskie przewozy samochodowe...czyli koło lidla, a jak zaczyna trase w redzie Olimpic z dworca to tam gdzie autobusy zkm??
Pomorska Komunikacja Samochodowa to PKS. Taniej i wygodniej. PKS zatrtzymuje się w kilku miejscach, a busy chyba tylko przy Lidlu (na Gdańskiej) oraz przy Puckiej/Nowej.
Zachęcam do przegladu stron internetowych PKS i Olimpic.
Jeżdżą tam równiez busy innych firm, lecz niestety nie znam ich nazw.

Aaa, zapomniałbym do Pucka w komfortowych warunkach mozna dojechac pociągiem. Ciepło, mało ludzi, uprzejma obsługa.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Olimpic zatrzymuje się też na ul.Puckiej na przystanku MZK przy Urzędzie Miasta. Tam też są rozkłady jazdy innych busów.
ODPOWIEDZ