Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Gdzie w Redzie lub okolicy kupić i wymienić opony?

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
pepson
Nowy/a na forum
10 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Chodzi o Opla Astrę z 2010 roku. Poprzednie opony mam od nowości - ale ostatnio na przeglądzie zwrócił mi pan majster uwagę, że drogówka może się o to przyczepić, że podobno bieżnik za mały.

Z góry dzięki!
patryk85
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Jakie ceny są wymiany teraz?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Chyba na Obwodowej w wulkanizacji (bodajże Reluma) sprzedawali kiedyś opony. A wymiana wiadomo, w każdej wulkanizacji. Na mapie http://mapa.e-reda.pl/ masz zaznaczone wulkanizacje (usługi motoryzacyjne). Brakuje chyba tylko zaznaczonej Auto-Formeli, przy granicy z Wejherowem. Reszta raczej się zgadza.
ppw
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Cena wymiany zależy od tego czy to jest felga aluminiowa (drożej) czy stalowa (taniej)... Ja tam zamawiałem opony przez motointegrator - u nich można od razu wykupić sobie możliwość wymiany w serwisie partnerskim. Tam na trasie z Redy do Wejherowa (ulica Gdańska 13c) masz warsztat partnerski (Plichta Sp. z o. o. ) - znajdziesz w necie kontakt. Opony możesz zamówić przez Motointegrator - a tam w tym warsztacie podanym wyżej mogą Ci je zamontować. W przypadku niektórych modeli opon sam montaż powinien być trochę tańszy.
g63361pd
Bywalec
239 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Zapytaj o ceny w wulkanizacji w podwórku koło stacji Lotos, wprawdzie nie byłem od paru lat bo używam już tylko służbowych aut i mam "firmową" wulkanizację ale jeździłem tam z prywatnymi i nie narzekałem. Jeśli nic się nie zmieniło to można polecić.
ODPOWIEDZ