Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Optyk

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Adam29 pisze:Akurat muszę naprawić swoje okulary i dobrze wiedzieć gdzie moge się z tym udać.Okulista w biedronce albo już nie działa albo ma teraz remont w srodku.Skoro tak kiepsko podchodzili do klijęta to może zaliczyli bankruta :)
czyli poszukujesz optyka, a taki tylko przy Jana Pawła, po drugiej stronie bloku z La strada, księgarnią itd.;)
Adam29
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Odwiedziłem już ten punkt optyczny.Miła pani wymieniła mi na miejscu noski w oprawkach za jedyne 5zł :D Niestety jeśli chodzi o pęknięte oprawki to wysłała mnie do złotnika żeby mi to jakoś zalutował.
Byłem na Łąkowej u złotnika to nie wykonują takich rzeczy.Słyszałem że w Gdyni w Batorym i na Pogórzu wykonują takie naprawy więc musze sprawdzić.Dobrze że nie mam dużej wady wzroku i moge przeżyć jakiś czas bez okularów 8-)
Adam29
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

jak masz -0,75 to mogę jedną parę pożyczyć:)
Adam29
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Ryszard pisze:jak masz -0,75 to mogę jedną parę pożyczyć:)
Dzięki Ryszard za dobre chęci,ale jakoś dam rade :) Faktycznie trafiłeś bo mam szkła -0,75 tyle że jedno z nich jest cylindryczne.
Adam29
mama
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

druga.strona.lustra pisze:Po doświadczeniach z ostatniego tygodnia ZDECYDOWANIE ODRADZAM wszystkim korzystanie z usług zakładu optycznego Vision Optyk Rafał Rosiński (sklep nad Biedronką przy Jana Pawła II). Oddałem TAM okulary do naprawy, miałem się zgłosić po odbiór za dwa dni, sklep zamknięto mi dosłownie przed nosem na pięć minut przed umówioną godziną odbioru okularów. Na drzwiach ZASTAŁEM kartkę o zamknięciu sklepu z przyczyn nagłych, czyli... bliżej nieokreślonych. Ekspedientka miała numer mojej komórki, ale nie uprzedziła mnie o zaistniałym fakcie. W efekcie zostałem bez okularów o dość silnej mocy na pięć dni (akurat wypadał weekend), skazany na szkła kontaktowe, dzięki czemu dorobiłem się zapalenia spojówek. Po pięciu dniach ekspedientka z miną dość wyniosłą oświadczyła mi, że okularów nie naprawiono... także z przyczyn bliżej nieokreślonych. Żadnych przeprosin, żadnego odzewu ze strony szefa firmy (na moje żądanie i przy mnie nadąsana ekspedientka dzwoniła do szefostwa firmy, ale szef ponoć nie mógł rozmawiać - miał oddzwonić w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, ale nie oddzwonił). W sąsiednim optyku (na tyłach La Strady rzecz załatwiono nieomal od ręki - okulary były do odebrania po 6 godzinach. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że firma Vision Optyk z Redy (sklep mieści się nad Biedronką przy ul. Jana Pawła II) nie powinna świadczyć usług optycznych z powodu kompletnie nieodpowiedzialnego traktowania klientów.
Vision Optyk Rafał Rosiński nie mieści się w budynku nad Biedronką! Są to zupełnie dwie różne firmy! Ta nad Biedronką to Optyk Mysłek&Rogowscy! Jest to przy al. Jana Pawła II 4, natomiast Vision Optyk mieści się za pizzerią La Strada również przy al. Jana Pawła II ale numer 6K !! Chyba sie pomyliłeś "druga strona lustra"! :)
mama
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

mama pisze:
druga.strona.lustra pisze:Po doświadczeniach z ostatniego tygodnia ZDECYDOWANIE ODRADZAM wszystkim korzystanie z usług zakładu optycznego Vision Optyk Rafał Rosiński (sklep nad Biedronką przy Jana Pawła II). Oddałem TAM okulary do naprawy, miałem się zgłosić po odbiór za dwa dni, sklep zamknięto mi dosłownie przed nosem na pięć minut przed umówioną godziną odbioru okularów. Na drzwiach ZASTAŁEM kartkę o zamknięciu sklepu z przyczyn nagłych, czyli... bliżej nieokreślonych. Ekspedientka miała numer mojej komórki, ale nie uprzedziła mnie o zaistniałym fakcie. W efekcie zostałem bez okularów o dość silnej mocy na pięć dni (akurat wypadał weekend), skazany na szkła kontaktowe, dzięki czemu dorobiłem się zapalenia spojówek. Po pięciu dniach ekspedientka z miną dość wyniosłą oświadczyła mi, że okularów nie naprawiono... także z przyczyn bliżej nieokreślonych. Żadnych przeprosin, żadnego odzewu ze strony szefa firmy (na moje żądanie i przy mnie nadąsana ekspedientka dzwoniła do szefostwa firmy, ale szef ponoć nie mógł rozmawiać - miał oddzwonić w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, ale nie oddzwonił). W sąsiednim optyku (na tyłach La Strady rzecz załatwiono nieomal od ręki - okulary były do odebrania po 6 godzinach. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że firma Vision Optyk z Redy (sklep mieści się nad Biedronką przy ul. Jana Pawła II) nie powinna świadczyć usług optycznych z powodu kompletnie nieodpowiedzialnego traktowania klientów.
Vision Optyk Rafał Rosiński nie mieści się w budynku nad Biedronką! Są to zupełnie dwie różne firmy! Ta nad Biedronką to Optyk Mysłek&Rogowscy! Jest to przy al. Jana Pawła II 4, natomiast Vision Optyk mieści się za pizzerią La Strada również przy al. Jana Pawła II ale numer 6K !! Chyba sie pomyliłeś "druga strona lustra"! :)[/quote

Vision Optyk Rafał Rosiński przenosi się do nowego miejsca na Osiedle Semeko na ul. Fenikowskiego 16c/54 przy Lidlu (od połowy stycznia)
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Jestem zadowolony z usług Fielmanna w centrum Auchan, polecam. Zminus to niestety miejsce - trzeba tam dojechać
dorka04
Częsty Bywalec
397 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

12 lat temu

Potwierdzam - ja również jestem bardzo zadowolona z usług Fielmanna
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Czy polecacie jakiegoś dobrego optyka w Redzie i okolicy? Chodzi przede wszystkim o duży wybór oprawek, nie mogę znaleźć właściwego rozmiaru.

Czy ten świetny zakład, który kiedyś był za La Stradą jeszcze istnieje?

Optyk w biedronce i wszystkie okoliczne punkty tej firmy odpadają.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Częściowo powyżej (po połączeniu do istniejącego wątku) znajdziesz odpowiedzi.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Zigi ostatni post z tego wątku ma 3 lata. Celowo założyłem nowy, ale zmiana tematu tego powinna pomóc.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Pienio! tak się składa,że pracuję w Zakładzie Optycznym,ale w Gdyni,więc zapraszam do nas(info na priv-jeśli to Ciebie interesuje),a ten z Jana Pawła mieści się koło Lidla,tak jakby z tyłu Żabki
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Jestem długoletnim okularnikiem. Po paru próbach załatwienia czegokolwiek w Redzie zrezygnowałem Ostatnio potrzebowałem w trybie pilnym wymiany oprawki. w Redzie panienka mówi: "Ale optyk będzie jutro" W Wejherowie 30 min i załatwione.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

No i rzeczywiście wygrało Wejherowo
agadra1
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Dzień Dobry,
Czy ktoś zna jakiegoś dobrego okulistę z Redy, Rumi i mógłby kogoś polecić? Chodzi mi zarówno o NFZ i prywatnie. Będę wdzięczna za pomoc.
ODPOWIEDZ