Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Optyk

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Jako, ze dotychczas leczylem sie u okulisty w Vision Express (bo chyba tak sie nazywa ten salon przy JP2 za La Strada) a nie chca mnie przyjac w najblizszym czasie.. z racji natloku klientow/pacjentow.... szukam wiec dobrego okulisty i salonu optycznego, gdzie zostałbym przyjety moze nie od reki, ale w stosunkowo krotkim czasie.
Moze gdzies w Wejherowie czy Rumi jest ktos godny polecenia?
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Ryszardzie Vision Express to na pewno nie jest-najblizszy Vision jest w Auchan. jak chcesz to napisz na PM co chcialbys uzyskac od okulisty a ja dam znac czy tam bedzie to tam mozliwe do zrealizowania :D
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

przepraszam, myla mi sie te nazwy...myslalem o salonie tuz za la strada, gdzie okulista jest rowniez np. wykladowca akademii medycznej i jak domniemam z opinii swietnym fachowcem, sam zreszta tego kiedys doswiadczylem.
dzis bylem jednak w gdyni, gdzie skorzystalem z uslug... i czekalem na nowe okulary 25 minut!
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja polecam salon optyczny Filmann w Galerii Auchan w Rumi
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Też słyszałem że Fielmann jest dobry. Również w Redzie w centrum handlowym nad Biedronką jest optyk i okulista - akurat ja korzystam z tamtejszych usług i jestem zadowolony.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

akurat ten z biedronki... 2 lata nie potrafil wykryc u mnie zeza... i tylko pogorszyła sie moja wada
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Filmman w Rumi jest mega... dobry ale zarazem ceny też są 'dobre';) jednak usługi pierwsza klasa;)
Ja osobiście korzystam z dobrego okulisty w Pucku na targu i jestem zadowolony;)
Urszula
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Optyka z Biedronki nie polecam. Ale na Semeko przyjmuje okulista.Czas oczekiwania na wizyte nie jest zbyt długi. Panie okulistki są bardzo miłe.
pongo
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Co do Fielmanna, to akurat ostatnio korzystałem z ich usług i moja opinia nie jest taka entuzjastyczna, jak innych.
Wybór i ceny są wg mnie OK, ale jak się kupuje, trzeba uważać, na taką dużą, starszą babę (okulary, krótkie włosy), która mówiąc wprost oszukuje i naciąga klientów, żeby Ci wydali jak najwięcej . Tzn. może nie wszystkich, ale jak ktoś chce kupić zupełnie zwykłe szkła do oprawek, wtedy zaczyna się zabawa.
Najpierw tracimy co najmniej 15 minut na tyradę dotyczącą przewagi antyrefleksów nad zwykłymi szkłami. Baba prezentuje jakieś specjalnie spreparowane szkło, które pokazuje jak to źle się widzi przez takie "zwykłe" - jest to bzdura, owszem, antyrefleksy mają przewagę jakościową nad zwykłymi szkłami, ale bez przesady, "zwyklaki"nie są aż takie matowe i szare.
Potem gościówa rżnie głupa na temat ceny szkieł i podaje nam nieprawdziwą, udaje że nie wie o co nam dokładnie chodzi i w w efekcie jak ktoś nie jest takim skąpym gnojkiem jak ja, może się załamać psychicznie. Być może gdybym wcześniej nie pytał się innej osoby z obsługi, ile kosztują takie szkła, to tez bym się ugiął , ale kazałem sobie pokazać cennik na papierze i po 40 minutach walki osiągnąłem swoje - wyszło, że prawdziwa cena zwykłych szkieł, które chciałem kupić jest o 60% niższa niż to, na co chciała mnie skasować.
Gdybym znał tylko swoją historię, to być może pomyślałbym, że zaszło nieporozumienie, ale znam też relację z zakupów jeszcze jednej osoby i przypadku w tym nie ma żadnego. Także reasumując: można tam dostać ciekawe rzeczy i to po atrakcyjnych cenach (ja tam znalazłem swoje oprawki za 25 zł i tutaj akurat nie kierowałem się skąpstwem, ale gustem), ale jeśli nie chce się dać zrobić w bambuko, to unikać rzeczonej baby, albo kupić tylko oprawki a szkła załatwić gdzie indziej.
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Polecam również okulistę z przychodni na Semeko.Ostatnio czekałam niecały miesiąc
Tuli
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

ja też polecam Fielmanna w Auchan,
obsługa profesjonalna!
oboje z mężem nosimy okulary i zawsze jesteśmy przyjęci bardzo profesjonalnie!
zwłaszcza w stosunku do innych gabinetów optycznych, z których usług korzystaliśmy...
polecamy panią Basię - ma super podejście i cierpliwie wszystko tłumaczy ;)
myslę, że jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

w Fielmannie jeśli mogę spytać to ile płaciłaś za okulary? oprawki + szkła + ewentualnie antyrefleksy i inne takie:) jestem ciekaw, bo dotychczas z Redy przeniosłem się do Gdyni, bo tam płacę dużo mniej niż przy Jana Pawła...
Anika1708
Częsty Bywalec
342 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

W kwestii Fielmanna - moja mama także korzysta z ich usług i jest zadowolona. Obługa na wejściu bardzo miła i pomocna, do tego za okulary zapłaciła o wiele mniej niż w sąsiednim Vision Express (gdzie obsługa pozostawiała wiele do życznia).
diorka
Bywalec
230 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Jeśli chodzi o Vision Express to za okulary z antyrefleksem dla syna zapłaciłam 240 zl /była promocja/ za takie same w Fielmannie chcieli ok 60 zł więcej,na Jana Pawła 100zl,ale Vission obsłga fatalna/mieli mnie powiadomić tel.o terminie odbioru ale stwierdzili ,że nie podałam im numeru,a potem jak odebrałam to mój nr wyraznie widniał na zamówieniu/.Znajomi bardzo polecają Fielmanna i mnie również ujęła tam obsługa ,ale przeważyła strona ekonomiczna .
Sanity
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

W Wejherowie na ulicy Rzeźnickiej w pawilonach jest zakład optyczny z gabinetem na pięterku. Korzystam od lat i jestem zadowolony. Profesjonalna pomoc również przy doborze oprawek (zwłaszcza panowie). Jak chodzi o optyka w biedronce to potwierdzam jak najgorszą opinię. Również zawdzięczam pogorszenie się wady ze względu na źle dobrane szkła. Z tego co się orientuje przyjmuje tam kilku lekarzy. Niestety nie pamiętam który z nich jest tym złym.
ODPOWIEDZ