Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Optyk

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A ja może z innej beczki - poszukuję Nefrologa dla syna (6lat). Wiem, że jest na Jaśkowej Dolinie we Wrzeszczu ale nijak nie mogę tam się dodzwonić to raz, a dwa nie mogę tam podjechać bo godziny pracy mi na to nie pozwalają. Może ktoś słyszał o jakiejś alternatywie. Byłbym wdzięczny
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Jest też w Stacji Dializ w Wejherowie . Tylko jest problem dostania.Proponuje przejrzeć internet.
Marta
Ja tu zaglądam
19 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Witam!! jeździłam z córeczką do poradni nefrologicznej dla dzieci w Gdynia Dąbrowa-Dąbrówka ul.Sojowa 22 tel. 58 669-20-20...do dr Karpowicza...byłam tam jakieś 4 lata temu ostatni raz mam nadzieje, że wszystko zostało po staremu i ten Pan przyjmuje bo był bardzo dobry.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Sanity pisze:W Wejherowie na ulicy Rzeźnickiej w pawilonach jest zakład optyczny z gabinetem na pięterku. Korzystam od lat i jestem zadowolony. Profesjonalna pomoc również przy doborze oprawek (zwłaszcza panowie). Jak chodzi o optyka w biedronce to potwierdzam jak najgorszą opinię. Również zawdzięczam pogorszenie się wady ze względu na źle dobrane szkła. Z tego co się orientuje przyjmuje tam kilku lekarzy. Niestety nie pamiętam który z nich jest tym złym.
Potwierdzam w 100% dobrą opinię nt. optyka w Wejherowie. Co do tego w Biedronce to też korzystałem i nie miałem powodów do narzekań.
Awatar użytkownika
druga.strona.lustra
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Po doświadczeniach z ostatniego tygodnia ZDECYDOWANIE ODRADZAM wszystkim korzystanie z usług zakładu optycznego Vision Optyk Rafał Rosiński (sklep nad Biedronką przy Jana Pawła II). Oddałem TAM okulary do naprawy, miałem się zgłosić po odbiór za dwa dni, sklep zamknięto mi dosłownie przed nosem na pięć minut przed umówioną godziną odbioru okularów. Na drzwiach ZASTAŁEM kartkę o zamknięciu sklepu z przyczyn nagłych, czyli... bliżej nieokreślonych. Ekspedientka miała numer mojej komórki, ale nie uprzedziła mnie o zaistniałym fakcie. W efekcie zostałem bez okularów o dość silnej mocy na pięć dni (akurat wypadał weekend), skazany na szkła kontaktowe, dzięki czemu dorobiłem się zapalenia spojówek. Po pięciu dniach ekspedientka z miną dość wyniosłą oświadczyła mi, że okularów nie naprawiono... także z przyczyn bliżej nieokreślonych. Żadnych przeprosin, żadnego odzewu ze strony szefa firmy (na moje żądanie i przy mnie nadąsana ekspedientka dzwoniła do szefostwa firmy, ale szef ponoć nie mógł rozmawiać - miał oddzwonić w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, ale nie oddzwonił). W sąsiednim optyku (na tyłach La Strady rzecz załatwiono nieomal od ręki - okulary były do odebrania po 6 godzinach. Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że firma Vision Optyk z Redy (sklep mieści się nad Biedronką przy ul. Jana Pawła II) nie powinna świadczyć usług optycznych z powodu kompletnie nieodpowiedzialnego traktowania klientów.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

podobnie z jakością leczenia w przypadku tak poważnych chorób jak zaćma czy jaskra, przykładów znam, aż za wiele.

Po prostu omijajmy "biedronkowego okulistę", który nie potrafi rozpoznać zeza czy jaskry.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja również nie mam miłych doświadczeń ,jeżeli chodzi o okulistę w Biedronce.A Pani faktycznie naburmuszona wiecznie.
Awatar użytkownika
suria
Częsty Bywalec
433 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ja również naprawiałam okulary w tym optyku za La stradą i jestem bardzo zadowolona. Obsługa szybka, kompetentna i do tego z uśmiechem na twarzy.
Awatar użytkownika
Aga85
Znam to forum
107 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

a gdzie w Redzie jest dobry okulista przyjmujący na NFZ, chodzę do biedronki, ale nie jestem zadowolona.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Aga85 pisze:a gdzie w Redzie jest dobry okulista przyjmujący na NFZ, chodzę do biedronki, ale nie jestem zadowolona.
chyba nie ma innego
Adam29
Nowy/a na forum
7 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

12 lat temu

Akurat muszę naprawić swoje okulary i dobrze wiedzieć gdzie moge się z tym udać.Okulista w biedronce albo już nie działa albo ma teraz remont w srodku.Skoro tak kiepsko podchodzili do klijęta to może zaliczyli bankruta :)
Adam29
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Okulista przyjmujący na NFZ jest w przychodni na semeko, byłam z córką i jestem zadowolona
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Ja też byłam u okulisty na osiedlu przy Młynie. Bardzo fajna miła fachowa pani. Polecam
Ostatnio zmieniony |16 Cze 2011|, o 12:12 przez Dorma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Wiem, że to kwestia przyzwyczajenia, ale starajmy się nie pisać "na Semeko", bo coraz częściej nie wiadomo o które Semeko chodzi. Niedługo pojawią się lokale usługowe w Semeko Reda Park, więc w ogóle nie będzie wiadomo, czy chodzi o Reda Park, Przy Młynie, czy jeszcze gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

Już poprawiłam, ale chciałam zaznaczyć, że kierowałam się bardziej tytułem wątku o przychodzni, który też brzmi :" nowa przychodnia na Semeko", a nie na osiedlu Przy Młynie
ODPOWIEDZ