Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Gastroskopia

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Witam;)
Potrzebuje porady dotyczącej wykonania badania gastroskopijnego niestety chyba dłużej nie mogę odkładać wykonania tego badania ( A okropnie się go boję na samą myśl dostaje mdłości) poradzcie gdzie najlepiej wykonac to badanie (chodzi o podejscie do pacjeta i sposób wykonywania badania) i czy na nfz można liczyć na jakieś znieczulenie a jeśli prywatnie to gdzie i mniej więcej ile takie badanie kosztuje??
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Ja miałem dwa razy prywatnie. Pierwszy raz na Piłsudskiego w Gdyni, drugi w przychodni lekarskiej Nowy Chełm w Sopocie. Za pierwszym razem znieczulenie w formie sprayu do ust, za drugim było bez sprayu. Generalnie badanie mało przyjemne, ale da się przeżyć. Trudno tu mówić o jakimś podejściu do pacjenta. Robią badanie i tyle. O jakichś powikłaniach (perforacjach) nie słyszałem, choć pewnie teoretycznie mogą się zdarzyć. A koszt to coś około 100zł chyba.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Według mnie znieczulenie nic nie daje. Badanie nie należy do przyjemnych, ale jest bezbolesne, da się przeżyć, jak pisał Zigi, i obojętnie kto, z jakim podejściem będzie to robił i tak musi rurkę przez gardło do żołądka Ci wsunąć. Robiłam z NFZ w szpitalu w Pucku, były wtedy tam najkrótsze terminy. A zrobić warto, bo spokój po otrzymaniu wyników - bezcenny
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Wynalazłam dr. Andrzeja Dubaniewicza ma bardzo dobrą opinę chyba właśnie do niego się wybiore nie ma co dłużej odwlekać tego badania chociaż strach jest ogromny...
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Jest to bardzo dobry lekarz.Robi badania w swoim gabinecie w Kąpinie .Trochę ciężko z terminami.
Ewa302
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Polecam Osrodek Diagostyki Medycznej w Gdyni ul.Starowiejska 47, telefon 586201359.Szybko, bezbolesnie, pelen profesjonalizm.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Zigi pisze:J A koszt to coś około 100zł chyba.
Chyba troche więcej, zwłaszcza gdy pobierze wycinki do badania histo-pato.
ODPOWIEDZ