Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ogórki kiszone

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Redzianie, gdzie kupujecie smaczne ogórki kiszone?
Żadne śmierdziuchy przemysłowe, tylko takie jak domowe.
Do tej pory kupowałam na hali w Gdyni, od pana, który ma swoją produkcję, ale po pierwsze już kilka razy zdarzyło się, że były "przekiszone", więc jakość spadła, a poza tym to jednak za daleko.
orderly
Ja tu zaglądam
36 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Ja mogę polecić warzywniak w pasażach handlowych w budynku biedronki na al. Jana Pawła tylko tam kupuję ogórki i nie narzekam
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Spróbuj w spożywczaku gdzie jest Lusia, albo w Terwicie* kawałek dalej na Jana Brzechwy

*- nie wiem, czy to na 100% jest Terwit, taki sklepik w baraku, sąsiaduje chyba z kwiaciarnią.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Pamietam z moicD młodych lat jak w sklepach warzywnych spozywczych stały debowe beczki z ogórkami i kapustą kiszona. Do dziś pamietam ten smak Dlaczego teraz nie ma takich?
Kiedys w tv widziałem jak kiszą ogórasy w beczkach. Na końcu wrzucają te beczki do wody. Pewnie gdzies te ogórki mozna kupić.

Podobnie było ze śledziami solonymi. Lezały sobie w beczce i czekały. Całą noc trzeba było je moczyć...ale potem, potem co za smak, a jakie grubaśne. Te, co teraz mozna kupić to nędzna podróbka tych sprzed lat. Znajomy rybak z Jastarni mówi, że juz takich śledzi nie bedzie
ODPOWIEDZ